Przejdź do stopki
Stoki narciarskie

Stoki narciarskie

Krynica-Zdrój jest idealnym miejscem dla fanów narciarstwa. Każdej zimy na amatorów białego szaleństwa czeka tu kilka świetnie przygotowanych stacji.

Arena Łucznicza

Arena Łucznicza

To przede wszystkim świetna zabawa z adrenaliną w tle. Gra to połączenie dobrze już znanego paintballa i łucznictwa. Uczestnicy są wyposażeni w specjalne łuki i maski ochronne przy użyciu bezpiecznych, specjalnych strzał mają wyeliminować swoich przeciwników lub wybić wszystkie klocki ze specjalnej tarczy.

Escape Room Krynica

Escape Room Krynica

Escape Room to znakomita gra, która została przeniesiona ze świata wirtualnego do rzeczywistości! Gracze pozostając pod nadzorem opiekuna obserwującego grę zmagają się z przygotowanymi zagadkami blokującymi otwarcie drzwi. Jedynie sprawne współdziałanie pozwoli rozwikłać tajemnicę pokoju.

Family Park Dimbo

Family Park Dimbo

Zapraszamy do letniego parku zabaw Dimbo w Krynicy w dolinie Czarnego Potoku, 3 min od Jaworzyny Krynickiej. Family Park to miejsce przyjazne całym rodzinom - znajdzie się tu coś ciekawego dla dzieci w każdym wieku oraz dla dorosłych.

Fontanny multimedialne

Fontanny multimedialne

Harmonogram pracy fontanny „100” w Parku Dukieta w Krynicy-Zdroju Fontanna załącza się o godz. 10:00 i pracuje w trybie zwykłym (sto dysz, obraz wodny w kształcie tunelu) do godz.22,00. Pokazy w godz. 12:00; 14:00; 16:00; 18:00; 20:00; 20:30; 21:00; 21:30. W trakcie pokaz&oacut

Jaskinie Solne

Jaskinie Solne

To najnowocześniejsza metoda zastosowania zarówno soli morskiej ( Morze Martwe, Morze Czarne) jak i naszej rodzimej soli wielickiej i kłodawskiej w leczeniu różnego rodzaju schorzeń.

Kolej gondolowa

Kolej gondolowa

Najdłuższa kolej gondolowa w Polsce. Dolna stacja kolejki znajduje się w dolinie Czarnego Potoku. Sześcioosobowe wagoniki w 7 minut pokonują odległość ok. 2 km, przenosząc pasażerów na szczyt Jaworzyny Krynickiej.

Komora normobaryczna

Komora normobaryczna

Normobaria to innowacyjna terapia tlenowa polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu atmosferycznym, zwiększonej zawartości tlenu, dwutlenku węgla i wodoru.

Lodowisko

Lodowisko

Lodowiska całoroczne i sezonowe dla miłośników jazdy na łyżwach w Krynicy i okolicach.

Muzeum Nikifora

Muzeum Nikifora

W muzeum szeroko przedstawiona jest twórczość jednego z najsłynniejszych na świecie malarzy z kręgu malarstwa intuicyjnego.

Muzeum Turystyki Górskiej na Jaworzynie

Muzeum Turystyki Górskiej na Jaworzynie

Warto, choć na chwilę, zatrzymać się w swej wędrówce po szlakach Beskidu Sądeckiego, by w Muzeum Turystyki Górskiej na Jaworzynie poznać bogatą historię tutejszych gór i ludzi z nimi związanych.