Przejdź do stopki

Komunikacja

Treść

Bezpłatna Komunikacja Uzdrowiskowa

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020 r. zgodnie z uchwałą nr  X.92.2019 RADY MIEJSKIEJ W KRYNICY-ZDROJU z dnia 31 lipca 2019 r. w sprawie bezpłatnego korzystania z publicznego transportu zbiorowego, polegającego na wykonywaniu przewozów o charakterze użyteczności publicznej, w ramach komunikacji miejskiej, na terenie Gminy Krynicy-Zdroju, dla którego organizatorem jest Gmina Krynica-Zdrój przejazdy busami Komunikacji Uzdrowiskowej są bezpłatne.

rozkład jazdy>>


PKP - rozkład jazdy 


Flixbus - rozkład jazdy 

Firma Flixbus od lutego 2018 połączyła siły z Polskim Busem, dzięki czemu pasażerowie mają dostęp do najszerszej siatki połączeń w Europie.  Autobusy jeżdżą też do Krynicy-Zdrój, a ceny biletów na tych trasach zaczynają się od 5 zł. Autobusy są wyposażone w toalety, wifi, dodatkowe miejsce na nogi i gniazdka elektryczne


Polonus - rozkład jazdy

Autobusy PKS Polonus od lat kursują zarówno między dużymi ośrodkami miejskimi, jak również umożliwiają podróż do wielu letnich i zimowych kurortów oraz do znanych uzdrowisk. Dużym powodzeniem cieszą się chociażby połączenia realizowane na trasie Warszawa-Krynica Zdrój.Poza tak oczywistymi dla stałych klientów PKS Polonus udogodnieniami, jak toalety i pojemne luki bagażowe, pasażerowie mogą liczyć także na możliwość skorzystania z bezprzewodowej sieci internetowej, lokalizacji GPS czy z gniazdek 230 V. Wszystko to oczywiście w cenie biletu.


Szwagropol - rozkład jazdy

Nasza firma rozpoczęła działalność transportową w 1993 roku. Od samego początku rozpoczęliśmy wykonywanie kursów na regularnych liniach z Krakowa do Zakopanego, a następnie do Nowego Sącza, łącząc tym samym największe miasta województwa małopolskiego. W ostatnich latach, po długich namowach ze strony wielu klientów uruchamialiśmy kolejne linie. Dziś po blisko 20 latach funkcjonowania nasze autobusy obsługują 7 linii regularnych z Krakowa do: Zakopanego, Nowego Sącza, Bukowiny Tatrzańskiej, Gorlic, Piwnicznej-Zdrój, Krynicy-Zdrój oraz przez Krynicę-Zdrój do Muszyny


Voyager - rozkład jazdy

Już od 1996 roku świadczymy różnorodne usługi autokarowe dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw w zakresie bezpiecznego, komfortowego i profesjonalnego krajowego transportu osób i wynajmu autokarów. Nasza oferta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na dostawcę kompleksowej obsługi w zakresie transportu osób. Misją naszej firmy jest zapewnić Państwu w pełni profesjonalne, wysokiej jakości usługi w segmencie rynku, związanym z przemieszczaniem się.


RAFATEX - rozkład jazdy