Przejdź do stopki

Programy zdrowotne

Treść

GMINNE PROGRAMY ZDROWOTNE

PRZESIEWOWE BADANIE WZROKU U DZIECI

W ramach zadania przewidziano konsultacę okulistyczną, w tym profilaktyczne komputerowe badania okulistyczne u dzieci/młodzieży w wieku od 6 do 17 lat, a w razie konieczności wydanie zaleceń i parametrów szkieł.


ORTODONCJA DLA DZIECI

Zadanie obejmuje konsultację ortodontyczną z pisemną diagnozą odnośnie wykrytych wad zgryzu oraz zaleceniami w celu ochorny zdrowia, a także wykonanie zdjęcia pantomograficznego zębów (w razie wystąpienia wskazań).


REHABILITACJA RUCHOWA DLA OSÓB OD 40 ROKU ŻYCIA

W ramach zadania przewiduje się wykonanie cyklu zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu fizykoterapii i/lub kinezyterapii dobranych indywidualnie dla uczestnika zadania przez specjalistę w oparciu o wstępny wywiad fizjoterapeutyczny.


REHABILITACJA RUCHOWA DLA OSOB OD 40 ROKU ŻYCIA (W BASENIE)

Zadanie dedykowane dla zajęć grupowaych (max. 15 osób) w basenie. Obejmuje wizytę fizjoterapeutyczną oraz 10-dniowy cykl zabiegów m.in. redukujacych napięcie mięśniowe, odciążających stawy, stymulujących układ czucia powierzchniowego i głębokiego.


TRENINGI MEDYCZNO-GINEKOLOGICZNE

Zadanie skierowane do kobiet do 60 roku życia borykających się z problemami układu moczowo-płciowego. Obejmuje wizytę fizjoterapeutyczną oraz 10 treningów medyczno-ginekologicznych składających się z cyklicznych ćwiczeń wzmacniających mięśnie układu moczowo-płciowego.


2024-05-15 Zarządzenie nr 16.2024 Burmistrza Krynicy-Zdroju Z dnia 15 maja 2024 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego obejmujących ochronę zdrowia dzieci oraz rehabilitację ruchową dla osób dorosłych w 2024 roku>>


2024-05-06 Zarządzenie nr 1476.2024 Burmistrza Krynicy-Zdroju z dnia 6 maja 2024 r. w sprawie powołania komisji konkursowej opiniującej oferty w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego obejmujących ochronę zdrowia dzieci oraz rehabilitację ruchową dla osób dorosłych w 2024 roku>>


2024-04-09 Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego obejmujących ochronę zdrowia dzieci oraz rehabilitację ruchową dla osób dorosłych w 2024 roku>>