Przejdź do stopki
Escape Room Krynica

Escape Room Krynica

Escape Room to znakomita gra, która została przeniesiona ze świata wirtualnego do rzeczywistości! Gracze pozostając pod nadzorem opiekuna obserwującego grę zmagają się z przygotowanymi zagadkami blokującymi otwarcie drzwi. Jedynie sprawne współdziałanie pozwoli rozwikłać tajemnicę pokoju.

Jaskinie Solne

Jaskinie Solne

To najnowocześniejsza metoda zastosowania zarówno soli morskiej ( Morze Martwe, Morze Czarne) jak i naszej rodzimej soli wielickiej i kłodawskiej w leczeniu różnego rodzaju schorzeń.

Kolej gondolowa

Kolej gondolowa

Najdłuższa kolej gondolowa w Polsce. Dolna stacja kolejki znajduje się w dolinie Czarnego Potoku. Sześcioosobowe wagoniki w 7 minut pokonują odległość ok. 2 km, przenosząc pasażerów na szczyt Jaworzyny Krynickiej.

Komora normobaryczna

Komora normobaryczna

Normobaria to innowacyjna terapia tlenowa polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu atmosferycznym, zwiększonej zawartości tlenu, dwutlenku węgla i wodoru.

Muzeum Nikifora

Muzeum Nikifora

W muzeum szeroko przedstawiona jest twórczość jednego z najsłynniejszych na świecie malarzy z kręgu malarstwa intuicyjnego.

Muzeum Turystyki Górskiej na Jaworzynie

Muzeum Turystyki Górskiej na Jaworzynie

Warto, choć na chwilę, zatrzymać się w swej wędrówce po szlakach Beskidu Sądeckiego, by w Muzeum Turystyki Górskiej na Jaworzynie poznać bogatą historię tutejszych gór i ludzi z nimi związanych.

Muzeum Zabawek w Krynicy-Zdroju

Muzeum Zabawek w Krynicy-Zdroju

Jeśli chciałbyś na chwilę wrócić do beztroskich lat dzieciństwa, pokazać dzieciom czym się kiedyś bawiłeś, zastanawiasz się jak wyglądały zabawki naszych pradziadków lub po prostu szukasz miejsca, w którym spędzisz niezapomniane popołudnie, wybierz się do Muzeum Zabawek w Krynicy-Zdroju.

Okopy konfederatów barskich w Muszynce

Okopy konfederatów barskich w Muszynce

Obóz konfederatów w Muszynce to jeden z najlepiej zachowanych obiektów konfederatów na terenie naszego kraju. Prezentujemy PROJEKT KONCEPCYJNY udostępnienia turystycznego i zagospodarowania terenu rezerwatu „Okopy konfederackie” w Muszynce.

Park Linowy w Krynicy-Zdroju

Park Linowy w Krynicy-Zdroju

W skład atrakcji linowych parku wchodzi 8 różnych tras linowych z sumą 107 przeszkód (8 tras zręcznościowych: od trasy dla 3-latków  po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń, jak również odrębna trasa zjazdowa o łącznej długości 260m).

Quady

Quady

Ośrodki w Krynicy oferujące możliwość wynajęcia quadów.

Questing

Questing

Questing - Wyprawa Odkrywców to forma gry terenowej, metoda polegająca na tworzeniu questów (wypraw) czyli tras „spacerowych”, które prezentują historię lub przyrodę miejscowości bądź okolicznych atrakcji przyrodniczo-kulturowych, dając możliwość na lepsze poznanie danego miejsca.

Rajskie ślizgawki

Rajskie ślizgawki

Na górnej stacji KL-T Góra Parkowa znajdują się czynne od wiosny do późnej jesieni "Rajskie Ślizgawki" - od spokojnej fali, poprzez spiralę aż do jedynego w Polsce Kamikadze.