Przejdź do stopki
Arena Łucznicza

Arena Łucznicza

To przede wszystkim świetna zabawa z adrenaliną w tle. Gra to połączenie dobrze już znanego paintballa i łucznictwa. Uczestnicy są wyposażeni w specjalne łuki i maski ochronne przy użyciu bezpiecznych, specjalnych strzał mają wyeliminować swoich przeciwników lub wybić wszystkie klocki ze specjalnej tarczy.

Family Park Dimbo

Family Park Dimbo

Zapraszamy do letniego parku zabaw Dimbo w Krynicy w dolinie Czarnego Potoku, 3 min od Jaworzyny Krynickiej. Family Park to miejsce przyjazne całym rodzinom - znajdzie się tu coś ciekawego dla dzieci w każdym wieku oraz dla dorosłych.

Fontanny multimedialne

Fontanny multimedialne

Harmonogram pracy fontanny „100” w Parku Dukieta w Krynicy-Zdroju Fontanna załącza się o godz. 10:00 i pracuje w trybie zwykłym (sto dysz, obraz wodny w kształcie tunelu) do godz.22,00. Pokazy w godz. 12:00; 14:00; 16:00; 18:00; 20:00; 20:30; 21:00; 21:30. W trakcie pokaz&oacut

Paintball

Paintball

Zapraszamy do leśnej areny paintballowej Fabryki Endorfiny. Klimat tego miejsca oraz rozmaite przeszkody uczynią każdą rozgrywkę niezwykle atrakcyjną i pełną emocji! 

Park Linowy Mamut

Park Linowy Mamut

Park Linowy Mamut usytułowany jest na szczycie malowniczej Góry Parkowej W Krynicy-Zdroju i jest idealnym miejscem na aktywne spędzenie czasu na łonie przyrody.

Spływy pontonowe

Spływy pontonowe

Spływ pontonami Doliną Popradu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Będąc w regionie Krynicy-Zdroju, Muszyny, Tylicza czy Żegiestowa warto skorzystać z tej atrakcji.

Tor gokartowy

Tor gokartowy

Tor gokartowy w Tyliczu zaprasza wszystkich pasjonatów motoryzacji na emocjonujące przejazdy gokartami w sezonie letnim.

Wypożyczalna rowerów elektrycznych turbobikes

Wypożyczalna rowerów elektrycznych turbobikes

Posiadamy 10 nowoczesnych rowerów z silnikiem centralnym (8 MTB z przednią amortyzacją), 2 trekkingowe. Realny zasięg przy jeździe ze wspomaganiem wynosi 40 – 50 km. Wspomaganie ma kilka poziomów i działa do 25 km/h.