Przejdź do stopki

Family Park Dimbo

Family Park Dimbo

Treść

Zapraszamy do letniego parku zabaw Dimbo w Krynicy w dolinie Czarnego Potoku, 3 min od Jaworzyny Krynickiej. Family Park to miejsce przyjazne całym rodzinom - znajdzie się tu coś ciekawego dla dzieci w każdym wieku oraz dla dorosłych.

Najmłodsze Maluchy mają do dyspozycji EKO plac zabaw z licznymi atrakcjami. Nieco starsze również znajdą tam coś coś siebie np. zjazd "tyrolką" czy rzuty do celu. Najmłodsze dzieci mogą też korzystać z toru wodnego. Jest on dostępny dla nich razem z rodzicami, a jeśli skończyły już 3 lata mogą spróbować samodzielnej jazdy. Gwarantujemy świetną frajdę, również dorosłym!

Kolejne atrakcje są dostępne dla nieco starszych dzieci (min. 8-10 lat), młodzieży i dorosłych. Zjazdy letnim torem pontonowym (Summer Tubing), hulajnogami górskimi (Monsterroller) czy niesamowitym pojazdem Downhill Cart dostarczą wielu niesamowitych emocji np. podczas zjazdu trasą slalomu. A to wszystko bez podchodzenia i męczenia się - frajda zaczyna się już przy podjeździe wyciągiem!

Na całe rodziny czekają również boiska do siatkówki i piłki nożnej - chętnie zorganizujemy wspólny turniej o Puchar Misia Dimbo!

Szukasz pomysłu na urodziny, małą imprezę rodziną, spotkanie z przyjaciółmi, czy imprezę integracyjną dla Twojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Ognisko, sauna, ruska balia - to wszystko na wyłączność w dowolnym, wybranym przez siebie czasie.

Zapewniamy również m.in.: miejsce na ognisko, drewno, kije na kiełbasy, ławki, krzesła stoliki, pomieszczenie pod dachem, możliwość zrobienia sobie herbaty i kawy, dostęp do prądu, nagłośnienie, muzyka, toalety i duży parking. Istnieje możliwość wynajęcia samego miejsca na ognisko.

Przykładowe ceny:

CENNIK FAMILY PARK DIMBO

MONSTERROLLER – hulajnogi górskie

DOWNHILL CART

1 przejazd                 8zł

30 min                      30zł

60 min                      48zł

SUMMER TOUBING – OPONY

1  przejazd               8zł

5  przejazdów         30zł   

10  przejazdów         45zł

SAUNA

Po wcześniejszej rezerwacji:

30min (cała)         120zł (max 6 osób)

30min/os                30zł

BALIA (beczka z ciepłą wodą)

Po wcześniejszej rezerwacji:

30min (cała)           80zł (max 6 osób)

30min/os                20zł