Krynica-Zdrój „Odblaskową Gminą”
W dniu 29 października 2014 w Mościckim Centrum Kultury w Tarnowie podsumowano I Edycję Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Gmina”. Organizatorami konkursu byli Małopolska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Województwo Małopolskie oraz Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Na ponad 180 małopolskich gmin, udział w Konkursie wzięło ponad 30 gmin. Gmina Krynica-Zdrój zajęła 4 miejsce, a burmistrz Dariusz Reśko otrzymał wyróżnienie.