Przejdź do stopki

Paintball

Paintball

Treść

Arena Paintball w Krynicy-Zdroju

www.fabrykaendorfiny.pl

Zapraszamy do leśnej areny paintballowej Fabryki Endorfiny w Krynicy-Zdroju. Klimat tego miejsca oraz rozmaite przeszkody uczynią każdą rozgrywkę niezwykle atrakcyjną i pełną emocji! 

Paintball to gra zespołowa, w której śmiało może uczestniczyć właściwie każdy. Bez względu na płeć, wiek czy stopień sprawności fizycznej. Strzelanie kulkami z farbą bardziej wymaga myślenia strategicznego, współpracy w drużynie i sprytu niż siły czy tężyzny. Na polu walki ramię w ramię mogą stanąć początkujący i zaawansowani gracze, kobiety i mężczyźni, dzieci i dorośli.

Dobra zabawa to bezpieczna zabawa, dlatego do dyspozycji uczestników oddajemy zespół doświadczonych instruktorów paintballowych oraz w pełni profesjonalny sprzęt do gry. Instruktorzy przed rozpoczęciem konkurencji szkolą uczestników, pomagają wybrać scenariusz oraz strategię, a w czasie gry stają się sędziami i czuwają nad bezpieczeństwem.

Specjalne przygotowane i ogrodzone siatkami pole do gry zapewnia bezpieczeństwo zarówno biorącym udział w rozgrywkach, jak również kibicom.

Rezerwacja terminów:


Rezerwacji można dokonać co najmniej dzień wcześniej telefonicznie pod numerem: 660 313 091.

Przy rezerwacji prosimy o podanie: na kogo ma być rezerwacja, planowaną datę oraz godzinę, liczbę uczestników, wybrany pakiet oraz telefon kontaktowy.

Lokalizacja:

Spotykamy się w Krynickim Parku Linowym na ulicy Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. 

Minimalna liczba uczestników i wiek:

Zabawa możliwa dla grup od 4 osób (przy mniejszej ilości uczestników możliwość zgłoszenia i połączenia mniejszych grup).

Paintball to zabawa dla dzieci od 10 lat.