„Jeżdżę z głową” 2015

Treść
W ramach małopolskiego programu nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową – 2015", gmina Krynica-Zdrój będzie realizowała w tegoroczne ferie zimowe kolejną edycję projektu. Adresatami projektu są uczniowie klas III i IV szkół podstawowych w Mochnaczce Niżnej, Mochnaczce Wyżnej, Muszynki oraz Tylicza, którzy nie posiadają umiejętności jazdy na nartach lub posiadają umiejętność jazdy na nartach w stopniu podstawowym.
Projekt obejmuje 20-godzinną naukę jazdy na nartach na stoku narciarskim „Tomek” w Tyliczu. Każdy uczestnik projektu będzie miał zagwarantowany przewóz z wyznaczonego miejsca zbiórki do stacji narciarskiej i z powrotem, opiekę, ubezpieczenie NNW, karnety na wyciąg narciarski, wypożyczenie sprzętu narciarskiego. Uczestnicy pokrywają koszty uczestnictwa w wysokości 20,00 zł.
Zajęcia będą realizowane w podziale na II tury:
- podstawy nauki jazdy na nartach dla uczestników niejeżdżących - realizacja w terminie od 16.02.2015r. do 20.02.2015r.
- doskonalenie umiejętności jazdy na nartach dla uczestników z umiejętnością jazdy na nartach w stopniu podstawowym – realizacja w terminie: 23.02.2015 do 27.02.2015r.
Deklaracje uczestnictwa w projekcie należy składać w szkole, do której uczęszcza uczeń.
Formularz deklaracji uczestnictwa w projekcie „Jeżdżę z Głową‘’ 2015 wraz z załącznikami
oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie w Gminie Krynica-Zdrój do pobrania TUTAJ.
Szczegółowe informacje można zyskać pod numerem telefonu: 18 472 55 04
Projekt finansowany jest ze środków Województwa Małopolskiego i Gminy Krynica-Zdrój.