Informujemy, że w w dniu 7 kwietnia 2023 r. (Wielki Piątek) Urząd Miejski będzie czynny do godziny 13:00

Przejdź do stopki

Spływy pontonowe

Spływy pontonowe

Treść

Spływ pontonami Doliną Popradu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Będąc w regionie Krynicy-Zdroju, Muszyny, Tylicza czy Żegiestowa warto skorzystać z tej atrakcji.

Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, spływ pontonami, jest przeznaczony właściwie dla każdego. Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. Najmłodszym uczestnikiem spływu pontonami z Fabryką Endorfiny był 4-miesięczny bobas, leżący wygodnie w nosidełku, z uśmiechniętą mamą obok :-) W stabilnych i niewywrotnych pontonach łatwo jest się zrelaksować, podziwiać widoki czy fotografować zwierzęta żyjące w Dolinie Popradu - głównie ptactwo (czapla siwa, czarny bocian, kaczki, mewy).

 

Konstrukcja naszych raftingowych pontonów jest gwarantem bezpieczeństwa także podczas przepływu bystrzynami, czyli miejscami szybszego nurtu rzeki, gdzie pontonem pobuja trochę mocniej.

Spływ pontonowy Popradem to wspaniałe urozmaicenie urlopu, wyjazdu rodzinnego, spotkania przyjaciół, pobytu w sanatorium czy spotkania firmowego.

Organizacja spływu pontonami

Zajmujemy się organizacją spływów pontonami od A do Z, tak by Tobie i Twojej rodzinie lub znajomym pozostała już tylko przyjemność i relaks. Jedyne co trzeba zrobić to skontaktować się z nami.

Telefon: 660-313-091
To najlepszy i najszybszy sposób, by zdobyć wyczerpujące informacje oraz bezpośrednio uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Mail: biuro@fabrykaendofiryny.pl

W tym przypadku prosimy o kontakt co najmniej dobę przed planowanym spływem.

Miejsce spotkania
Spotykamy się w Muszynie na parkingu przy Alei Zdrojowej, niedaleko Kompleksu Basenów. Tam można zostawić samochód.

Od tego momentu Waszą ekipą zajmują się nasi instrutkorzy. Następny etap, który pokonujemy już wspólnie to wyposażenie w sprzęt oraz przeszkolenie. Po spływie odwozimy Państwa spowrotem ma miejsce spotkania.

Więcej informacji na temat spływu: SPŁYW PONTONOWY POPRADEM lub http://www.splywypopradem.pl/

Promocje

Korzystając z naszego spływu zyskują Państwo zniżki na inne atrakcje Fabryki Endorfiny - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


Czysta Frajda

Spływ pontony oraz kajakowy Doliną Popradu to znakomity pomysł dla wszystkich osób, które lubią przygodę i nie wiedzą jak wykorzystać swój wolny czas.

Posiadamy największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. Dzięki temu każdy niezależnie od wieku, płci oraz poziomu sprawności fizycznej biorąc udział w spływie Popradem będzie czuł się wyjątkowo i co najważniejsze bezpiecznie. To my przecieraliśmy szlaki i ustalaliśmy obowiązujące na naszej rzece standardy. Jako jedyni stosujemy sprzęt najlepiej dobrany do warunków panujących na rzece Poprad. Spływ pontonowy odbywa się przy użyciu pontonów raftingowych MARINE, natomiast spływy kajakowe odbywają się w jedno- lub w dwuosobowych kajakach AQUQ PRO 470 z dodatkowym miejscem dla dziecka. Wygodne składane siedziska zapewniają znakomity komfort.

Usługi rekreacyjne „Czysta Frajda” Janusz Nosal
ul. Czarny Potok 6/5
33-380 Krynica Zdrój
tel. 509 998 812
tel. 501 667 441
email: poczta@czystafrajda.pl
nr konta: 58 1050 1849 1000 0090 7868 5170
NIP: 734-110-53-76