Przejdź do stopki

Autorskie spotkanie z Joanną Jax

Autorskie spotkanie z Joanną Jax

Treść

Zapraszamy na spotkanie z Joanną Jax, autorką popularnych i poczytnych powieści, gdzie historia przeplata się z romansem i dramatem. Już w najbliższy czwartek, 5 października o godz. 16.00 w siedzibie  Biblioteki Publicznej przy ul. Szkolnej 3.
Po spotkaniu będzie można zakupić książki autorki z autografem.Joanna Jax  - urodziła się i mieszka w Olsztynie. Oprócz pisania powieści maluje na szkle, pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką. Zajmuje się również copywritingiem i jest wolontariuszką Fundacji dla Rodaka wspierającej Polaków w Kazachstanie. 

Zadebiutowała w 2014 roku Dziedzictwem von Becków, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: Długa droga do domu (2015) i Piętno von Becków (2016) ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki. Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli książkę Syn zakonnicy (2018), Białe róże z Petersburga (2019) a także cykle powieściowe — sześć tomów Zemsty i przebaczenia (2018) oraz trylogie Zanim nadejdzie jutro (2018, 2019) i Prawda zapisana w popiołach
 (2019, 2020). Głosami czytelników wybrana jako finalistka Festiwalu Literatury Kobiecej Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014. Laureatka Wawrzynu — Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników).
Inf. joannajax.pl