Przejdź do stopki

KONGRES ZDROWIE I NATURA pod PATRONATEM ZDROWA TV

KONGRES ZDROWIE I NATURA pod PATRONATEM ZDROWA TV

Treść

Digital MEDIA FORUM KRYNICA 2023 to inauguracja networku  B2B łączącego biznes z mediami ery cyfrowej (21-22.IX.2023)

Forum towarzyszy Kongres ZDROWA TV - pod patronatem tej najpopularniejszej telewizji streamingowej promującej Zdrowie i Naturę (23-24.IX.2023). W czasie dwóch dni Kongresu B2C zaplanowano niezwykle interesujące panele i wykłady ekspertów oraz strefę targową. 

Celem Kongresu jest integracja wszystkich środowisk, firm i specjalistów, którym bliskie jest podejście holistyczne  –  skupienie się na profilaktyce prozdrowotnej w pierwszej kolejności. Podczas Kongresu zaprezentowane zostaną także nowości z zakresu nowoczesnej terapii i diagnostyki: terapii wodorem: inhalacji, wody wodorowej, kąpieli i technologii relaksacji, zapobiegania depresji i stanów lękowych za pomocą WR (wirtualnej rzeczywistości), nowych urządzeń wspomagających mikrokrążenie, nowości i rozwiązań w rehabilitacji, naświetlań i lamp plazmowych,  urządzeń do diagnostyki i nowych linii suplementów diety.
Wśród prelegentów uczestniczących w konferencji są uznani eksperci m.in.: prof. Dariusz Mucha, prof. Mieczysław Pasowicz, Leszek Zabrocki, dr Jerzy Maslanky, a także wykładowcy z Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie i  Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia.
Wstęp na prelekcje i wykłady jest bezpłatny. KONGRES NATURA I ZDROWIE pod patronatem ZDROWA TV odbędzie się w dniach 23 i 24 września 2023. w Pijalni Głównej w ramach DIGITAL MEDIA FORUM KRYNICA 2023. 
Serdecznie zapraszamy szczególnie profesjonalistów z branży uzdrowiskowo-sanatoryjnej, którzy w tym czasie mogą i chcą nawiązać kontakty robocze z producentami i dystrybutorami innowacyjnych technologii medycznych. Cały program znajdziecie Państwo na stronie 
https://mediaforumkrynica.pl/kongres