Przejdź do stopki

Jeszcze do 18 sierpnia można zgłaszać propozycje do konkursu Turystyczne Skarby Małopolski

Jeszcze do 18 sierpnia można zgłaszać propozycje do konkursu Turystyczne Skarby Małopolski

Treść

Szanowni Państwo, 

26 lipca wystartowała piąta edycja Konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Dzięki niemu, piękne, nietuzinkowe, inspirujące miejsca, szlaki turystyczne i atrakcje zyskują popularność, szansę na rozwój i promocję. Prawdziwe skarby często bywają ukryte, położone poza głównym szlakiem dają się poznać nielicznym odwiedzającym je turystom. Trzeba włożyć sporo wysiłku by je poznać. 

Mam ogromną nadzieję, że dzięki Państwa zaangażowaniu i znajomości wielu inspirujących inicjatyw turystycznych uda się odnaleźć i zaprezentować szerszemu gronu odbiorców te najbardziej interesujące. Dlatego nie wahajcie się ani chwili i zgłoście swoich faworytów w jednej z 6 kategorii::

  • Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna,
  • Najciekawszy szlak turystyczny,
  • Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne,
  • Unikatowa atrakcja turystyczna,
  • Sielskie klimaty -  wypoczynek blisko natury,
  • W gościnie – oferta kulinarna. 

Zgłoszenia można dokonać w bardzo prosty sposób. Wystarczy wypełnić formularz elektroniczny na stronie internetowej konkursu konkurs.visitmalopolska.pl i w ciągu trzech dni dostarczyć zgodę gospodarza lub właściciela zgłaszanego podmiotu.  Termin przesyłania zgłoszeń upływa 18 sierpnia. Do Konkursu możecie Państwo zgłosić po jednym kandydacie w każdej z kategorii.  

W drugim etapie konkursu (od 28 sierpnia do 10 września) internauci w głosowaniu on-line zadecydują, o tym które kandydatury zasługują na nagrody i wyróżnienia. Swoją opinie wyrazi również Kapituła Konkursu. Ostateczne wyniki poznamy nie później niż  28 września. 

Laureat kategorii Miejsce z klimatem – jedna z małopolskich miejscowości lub gmin, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł, którą będzie mogła przeznaczyć na rozwój swojego potencjału turystycznego. Wszyscy laureaci zostaną uhonorowani statuetkami i staną się bohaterami dedykowanej kampanii promocyjnej.