Strona jest obecnie aktualizowana, nie wszystkie jej elementy mogą działać poprawnie - za możliwe utrudnienia przepraszamy

Przejdź do stopki

Wawel Truck w trasie! Ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy odwiedzi Krynicę Zdrój

Wawel Truck w trasie!  Ciężarówka pełna słodyczy i dobrej  zabawy odwiedzi Krynicę Zdrój

Treść

Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy ponownie wyruszyła w trasę po Polsce. W styczniu i lutym, podczas ferii zimowych pojazd zatrzyma się w kilkunastu miejscach. Jak zawsze, na odwiedzających Wawel Trucka czeka cała moc atrakcji!

Już 19 i 20 stycznia w godzinach 10:00-16:00 Wawel Truck będzie stacjonował w Krynicy Zdrój przy ul. Czarny Potok 75 - Stacja Jaworzyna Krynicka - w ramach Ferii w Akademii Misia Polarnego.

W magicznym wnętrzu Wawel Trucka towarzyszami podróży będą zabawne Michałki, czyli postacie nawiązujące do słodyczy marki. Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach słodyczy marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix swoich ulubionych słodyczy.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.