Strona jest obecnie aktualizowana, nie wszystkie jej elementy mogą działać poprawnie - za możliwe utrudnienia przepraszamy

Przejdź do stopki

Zaproszenie do udziału w szkoleniu „Jak napisać dobry wniosek o dofinansowanie projektu”

Zaproszenie do udziału w szkoleniu „Jak napisać dobry wniosek o dofinansowanie projektu”

Treść

Zaproszenie do udziału w szkoleniu „Jak napisać dobry wniosek o dofinansowanie projektu”.

Nazwa szkolenia:       „Jak napisać dobry wniosek o dofinansowanie projektu”

Termin:                       1 grudnia 2022 r. (czwartek)
Godz.                           13.00 
Miejsce:                      Krynica-Zdrój, Hotel SAOL, ul. Zdrojowa 16

Trener:                        Specjalistka ds. projektów

 

W programie szkolenia:

  • KTO DAJE I GDZIE SZUKAĆ – czyli źródła dofinansowań
  • DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH – jak czytać regulamin konkursu na przykładzie NoweFIO
  • JAK WYPEŁNIĆ WNIOSEK O DOFINANSOWANIE
  • 5 ZASAD WARTYCH ZAPAMIĘTANIA W POZYSKIWANIU DOTACJI

 

Uczestnicy nabędą wiedzę, jak napisać dobry wniosek projektowy zgodny z misją organizacji i wytycznymi wnioskodawcy, otrzymają informacje, jak umiejętnie poszukiwać źródeł finansowania planowanych działań - jak i gdzie szukać bieżących informacji o konkursach grantowych.

W programie przewidziano analizę regulaminu konkursu Nowe FIO (konkurs ogłoszony z terminem składania ofert do 12 grudnia br., link do konkursu  https://niw.gov.pl/nasze-programy/nowefio/edycja-2023/)

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, przewidziano materiały szkoleniowe, poczęstunek.  

Adresaci: Przedstawiciele organizacji działających na terenie gminy Krynica-Zdrój, reprezentujące stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne,  członkowie krynickiej Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Przypomnijmy, że jeszcze w grudniu uczestnicy mają także zapewnioną możliwość indywidualnych konsultacji z zakresu prowadzenia księgowości, zasad RODO, aspektów prawnych w NGO, przygotowywania projektów i prowadzenia organizacji.

W celu zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie na adres e-mail: imienia i nazwiska, nazwy reprezentowanej organizacji, nr telefonu w terminie do 28 listopada br., liczba miejsc ograniczona, o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Dokonując zgłoszenia akceptujesz politykę prywatności RODO

Szkolenie „Jak napisać dobry wniosek o dofinansowanie projektu” realizowane jest w ramach projektu” „NoweFIO - Nowe możliwości dla NGO”.  Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2001-2030.