Strona jest w trakcie aktualizacji do nowej wersji. Za ewentualne utrudnienia w przeglądaniu treści, przepraszamy.

Przejdź do stopki

Kiepura Beat Festival

Kategoria: Koncert
Lokalizacja: Park im. Romana Nitribitta
Rozpoczęcie: 05.06.2021 17:30
Zakończenie: 05.06.2021 21:00


Ideą 𝐊𝐈𝐄𝐏𝐔𝐑𝐀 𝐁𝐄𝐀𝐓 𝐅𝐄𝐒𝐓𝐈𝐖𝐀𝐋 organizowanego przez Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju i Radiospację jest nieskrępowana synteza sztuk oraz fuzja kultur muzycznych: klasycznej i popularnej.

Pierwsza, reprezentowana przez wybitnego śpiewaka Jana Kiepurę – to tradycja, druga, reprezentowana przez czołowych polskich DJ'ów i artystów sceny elektronicznej – to nowoczesność.

Klubowa muzyka, zawierająca w sobie kiepurowski pierwiastek, bazująca i czerpiąca z bogatej spuścizny „chłopaka z Sosnowca”, z pewnością przyczyni się do popularyzacji twórczości artysty, a także (a może przede wszystkim) Festiwalu jego imienia i samej Krynicy-Zdroju w której festiwal się odbywa.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy znają dorobek Jana Kiepury oraz wszystkich tych, którzy dotąd nie mieli okazji go poznać. Wierzymy, że klubowe rytmy sprowokują do ponadpokoleniowej zabawy i pamięci o tym wyjątkowym artyście.

Po każdym koncercie zapraszamy na pokaz multimedialny 22:00-23:00 Do zobaczenia!

5 czerwca zagrają:

➞ 𝐋𝐄𝐍𝐃𝐀 / 𝐊𝐎𝐙𝐔𝐁
➞ 𝐃𝐉 𝐋𝐈𝐂𝐊𝐘

𝐋𝐄𝐍𝐃𝐀 / 𝐊𝐎𝐙𝐔𝐁 - debiutujący synth popowy duet, w skład którego wchodzi młode małżeństwo wiecznych dzieciaków lat 90-tych. Tworzą go: Paulina Lenda-Kozub i Piotr Kozub.

𝐃𝐉 𝐋𝐈𝐂𝐊𝐘 - z zawodu architekt, z zamiłowania DJ, producent, dziennikarz muzyczny. Długie i szczęśliwe lata spędzone za gramofonami z ukochaną muzyką house w klubach w kraju i zagranicą. Występy na imprezach masowych: Open’er Festival i Coke Live Music Festival. Regularny udział w Winter Music Conference, oraz relacje z Ultra Music Festival w Miami.

Szczegółowe informacje oraz line-up 𝐊𝐢𝐞𝐩𝐮𝐫𝐚 𝐁𝐞𝐚𝐭 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐰𝐚𝐥 dostępne są na ➞ radiospacja.pl 

Autor: krynica