Bajkowy Dzień Dziecka

DATA I GODZINA
Poniedziałek, 01 czerwca 2020
godz. 10:00
LOKALIZACJA
Krynica-Zdrój

Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju zaprasza dużych i małych na BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA z Muzeum Zabawek "BAJKA" w Krynicy-Zdroju.

1 czerwca od godziny 10:00 do 15:00 na facebookowym wydarzeniu (link: ) co 15 minut pojawi się zdjęcie postaci z bajek. Osoba, która jako pierwsza poda w komentarzu prawidłowe imiona przedstawionych postaci, otrzyma bilety do Muzeum Zabawek BAJKA w Krynicy-Zdroju. Przewidziane są również bonusy ;)

Organizatorzy przyznają, że niektóre zagadki będą wymagały podpowiedzi rodziców lub starszego rodzeństwa, dlatego do zabawy zapraszają całe rodziny!
Konkurs jest prosty i wygodny. Można w nim wziąć udział w dowolnym momencie (o pełnych kwadransach), z dowolnego miejsca. Wystarczy wejść na wydarzenie, nawet z telefonu i udzielić prawidłowej odpowiedzi. Bilety do Muzeum Zabawek będzie można odebrać jeszcze tego samego dnia!


Muzeum Zabawek Krynica zostało otwarte w lipcu 2010 roku jako filia Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju, które istnieje już od 2002 roku. Jest prowadzone przez małżeństwo pasjonatów, którzy kontynuując rodzinną tradycję dbają o dziedzictwo kulturowe, jakim jest zabawka. W Krynickim muzeum jest zgromadzone ponad 3 tysiące światowej klasy eksponatów. Na około trzystu metrach kwadratowych znajdziesz zabawki z niemal wszystkich epok – od starożytności aż po lata 80. XX wieku.
1 czerwca Muzeum wznawia działalność po okresie kwarantanny spowodowanej rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce.
Jeśli chciałbyś na chwilę wrócić do beztroskich lat dzieciństwa, pokazać dzieciom czym się kiedyś bawiłeś, zastanawiasz się jak wyglądały zabawki naszych pradziadków lub po prostu szukasz miejsca, w którym spędzisz niezapomniane popołudnie - weź udział w zabawie i wybierz się do Muzeum Zabawek w Krynicy-Zdroju! To niezwykłe miejsce, w którym każdy odnajdzie dla siebie coś intrygującego. Świetne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Poznaj historię z innej perspektywy i przenieś się do miniaturowego świata, z którego nie będziesz chciał wyjść ;)

Więcej na profilu FB>>