Miss Polski 2015

DATA I GODZINA
Niedziela, 06 grudnia 2015
godz. 20:00
BILETY
bilety KUP BILET
LOKALIZACJA
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

6 grudnia 2015 roku podczas uroczystej gali po raz 26-ty zostanie przyznana najpiękniejszej Polce korona Miss Polski. Wielki finał po raz drugi odbędzie się w Krynicy-Zdroju.

Na widowiskowej scenie, która powstanie na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpią najpiękniejsze Polki w wieku od 18 do 24 lat, które walczyć będą o koronę Miss Polski. Wśród nich jest ta, która reprezentować będzie Polskę na największym i najsłynniejszym międzynarodowym konkursie piękności na świecie – Miss World 2016.

Wybory Miss Polski poprzedzą wybory międzynarodowe Miss Supranational, które także odbędą się na krynickim lodowisku w dniu 4 grudnia. W konkursie ma wziąć udział ponad 80 kandydatek z całego świata, Polskę będzie reprezentować Ada Sztajerowska Miss Polski 2013.

Kandydatki z Polski mają już sukcesy w tym międzynarodowym konkursie piękności w ubiegłym roku kryniczanka Katarzyna Krzeszowska została 4-vice Miss a w 2011 roku koronę Miss Supranational zdobyła Monika Lewczuk. Ubiegłoroczny konkurs wygrała kandydatka z Indii – Asha Bhat

Miss Polski oraz Miss Supranational będą transmitowane na żywo na antenie telewizji Polsat. Miss Supranational to również świetna promocja Polski i Krynicy-Zdroju na świecie, finałową gale zobaczą widzowie z blisko 100 krajów świata.

KUP BILET MISS POLSKI 2015

KUP BILET MISS SUPRANATIONAL 2015