Trifecta Weekend - Spartan Race Beast

DATA I GODZINA
Sobota, 29 lipca 2017
godz. 0:00
BILETY
bilety KUP BILET
LOKALIZACJA
Jaworzyna Krynicka

W dniu 29-30 lipca 2017 r. w Krynicy-Zdroju po raz kolejny odbędzie się wyścig Spartan Race, czyli największy na Świecie bieg z przeszkodami organizowany dla zawodowców, amatorów oraz dzieci. W związku z piękną lokalizacją oraz idealnymi warunkami jakie oferuje Krynica-Zdrój wraz z Koleją Gondolową Jaworzyna Krynicka, impreza Spartan Race przyciąga do Krynicy co roku ogromną ilość biegaczy z całej Europy. W ubiegłym roku wystartowało ponad 1600 osób z 16 krajów.

Reebok Spartan Race jest innowacyjnym biegiem przeszkodowym na światową skalę z ponad 130 biegami na całym świecie. Oferujemy trzy podstawowe biegi różniące się dystansem, ilością przeszkód i trudnością. Dystans Spartan SPRINT (5+km, 20+ przeszkód), Spartan SUPER (13+ km, 25+ przeszkód) i Spartan BEAST (20+ km , 30+ przeszkód). Trasa wyścigu usiana jest różnymi przeszkodami: błotem, drutem kolczastym, ścianami, linami i ogniem.

W tym roku impreza „Trifecta Weekend - Spartan Race Krynica” będzie trwała 2 dni i zostaną rozegrane 3 dystanse. To jedyna okazja aby w Polsce zdobyć wyjątkowy medal TRIFECTA .

Spartan Race jest najlepszym biegiem przeszkodowym na świecie.