Strona jest w trakcie aktualizacji do nowej wersji. Za ewentualne utrudnienia w przeglądaniu treści, przepraszamy.

Przejdź do stopki

Spotkanie informacyjne dotyczące zasad Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

Spotkanie informacyjne dotyczące zasad Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

Treść

Drodzy Mieszkańcy!

Realizując zapisy porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Krakowie serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym zasadach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz omówienia przepisów i nadchodzących zmian w/w Programie dotyczących głównie zasadach przyznawania dotacji, ich wysokości oraz nowości związanych z termomodernizacją budynków.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych a jego celem jest przede wszystkim  poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych poprzez wymianę źródeł ciepła oraz termomodernizację.

Spotkanie informacyjne zaplanowane jest na dzień 14 czerwca 2022 r. o godz. 16.00 w sali Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej ul. Kraszewskiego 37, piętro 1.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam i zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniu – a finalnie do skorzystania z oferowanego dofinansowania, co w konsekwencji przyczyni się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.

/.../ Piotr Ryba - Burmistrz Krynicy-Zdroju