Górska Odyseja z Dukli do Krynicy-Zdroju

Zapraszamy w Beskid Niski do udziału w 3 cz. akcji #GórskaOdyseja. 

Rozpoczynamy wędrówkę 26.03 w piątek o godz. 9.00, w Dukli, gdzie spotykamy się na Rynku. Będziemy iść żółtym, a później czerwonym szlakiem na Przełęcz Hałbowską. Do przejścia w tym dniu 27 km, co nam zajmie ok. 9h.

W sobotę 27.03 wystartujemy o godz. 5! Z Przełęczy Hałbowskiej szlakami żółtym i czerwonym dochodzimy do Hańczowej. Do przejścia 40km, co nam zajmie ok 13h.

W niedzielę 28 03 wystartujemy o godz. 5! Z Hańczowej szlakiem czerwonym (głównym szlakiem beskidzkim) dochodzimy do Krynicy Zdroju. Do przejścia 24 km, co nam zajmie ok. 8h. Po dojściu do Krynicy-Zdroju. kończymy trzecią część akcji #GórskaOdyseja.

Uwaga! Każdy chętny do dołączenia musi być samodzielny i samowystarczalny. We własnym zakresie musi zapewnić sobie transport i noclegi. Służę dodatkowymi informacjami: Dominik Dobrowolski: 697092978, dominik@cycling-recycling.eu

Zapraszamy do akcji sprzątania w niedzielę 28.03 do Krynicy Zdroju. Spotykamy się o godzinie 10 przy poczcie, skrzyżowanie ul. Zdrojowej i Pocztowej. Idziemy niebieskim szlakiem na Przełęcz Krzyżową i następnie skręcamy na żółty szlak i dochodzimy do Góry Krzyżowej. Z Góry Krzyżowej schodzimy do Krynicy Zdr. żółtym szlakiem i kończymy w tym samy miejscu, gdzie był start. Cała trasa to 6 km i ok 3 h marszu i sprzątania. Wszyscy dostaną worki na śmieci, ale prosimy, aby każdy miał swoje (najlepiej wielokrotnego użytku) rękawice.

Tagi