Nabór do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy o rozpoczęciu pilotażowego naboru do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim. Działanie skierowane jest do obiektów noclegowych, gastronomicznych, atrakcji turystycznych oraz obiektów świadczących inne usługi, które mogą być przydatne rowerzystom w trakcie podróży.

Uruchomiony nabór jest naborem pilotażowym, mającym za zadanie przetestowanie funkcjonalności przyjętych rozwiązań. W przyszłości planowane jest rozszerzenie zasięgu geograficznego działań na kolejne trasy rowerowe. Optymalna szerokość „korytarza” wzdłuż tras będzie analizowana na podstawie zgłaszanego zainteresowania przez konkretne podmioty. 3 kilometry wydają się maksymalną odległością, jaką rowerzysta jest skłonny pokonać do atrakcji czy miejsca noclegowego, zbaczając z trasy rowerowej. Nie jest wykluczone, że odległość ta zostanie zwiększona, jeśli rzeczywiście będzie takie zapotrzebowanie. Po zakończeniu naboru pilotażowego będzie podejmowana decyzja o ewentualnych zmianach w Regulaminie przed uruchomieniem kolejnego naboru.


Wszystkie niezbędne informacje o naborze znajdują się na stronie internetowej narowery.visitmalopolska.pl/mpr.  

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt  z Zespołem Ds. Ruchu Rowerowego z p. Magdaleną Radlińską tel.: +48 12 37 96 025, mpr@umwm.malopolska.pl


Małopolska Organizacja Turystyczna
Rynek Kleparski 4/13
31-150 Kraków

Tagi