Aktualności

RSS
Strażnicy będą sprawdzać popiół w piecach

Strażnicy będą sprawdzać popiół w piecach

Wtorek, 12 grudnia 2017

W celu ochrony stanu powietrza i zapobiegania tzw. niskiej emisji, która jest przyczyną wielu chorób w minionym tygodniu strażnicy miejscy Krynicy-Zdroju wzięli udział w szkoleniu z zakresu ochrony środowiska, zapobiegania niskiej emisji oraz pobierania próbek popiołów z palenisk w piecach domowych.

więcej
Wigilia dla samotnych

Wigilia dla samotnych

Czwartek, 7 grudnia 2017

Burmistrz Krynicy-Zdroju zaprasza na wieczerzę wigilijną dla osób samotnych i rodzin, która odbędzie się w dniu 21 grudnia 2017 r. o godz. 13:00 w Domu Wczasowym Skarbówka Górna ul. Jana Kiepury 8 w Krynicy-Zdroju.

więcej
Krynica-Zdrój zorganizuje XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne

Krynica-Zdrój zorganizuje XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne

Środa, 6 grudnia 2017

5 grudnia w Krakowie Dariusz Reśko Burmistrz Krynicy-Zdroju podpisał umowę ze Stowarzyszeniem „Wspólnota Polska” na organizację XIII Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Krynica-Zdrój 2018. Igrzyska rozpoczną się w terminie od 25.02.2018 r. do 01.03.2018 r. na terenie Gminy Krynicy-Zdroju. Ceremonia otwarcia i zamknięcia imprezy transmitowana będzie przez TVP Polonia.

więcej
strony 1 2 3 4 5 6 7

GALERIAostatnio dodane zdjęcia

WAŻNE INFORMACJE

Kamery internetowe Moja Krynica - Profil na Facebook Zimowe utrzymanie dróg Turystyka kanapowa System Informacji Przestrzennej ePUAP - załatw sprawę przez internet Dofinansowanie wymiany kotłów SPP Gminny Program Rewitalizacji PRU Krynica Morska Trasy Rekreacyjne Baza aktów prawnych Konsultacje Społeczne Komisje Rady Miejskiej Biuletyn Informacyjny Patronaty Burmistrza Piszą do nas Sesje Rady Miejskiej Dziennik Ustaw Oświetlenie Monitor Polski ISO Alertownik Mikroporady BO