Aktualności

RSS
Budżet obywatelski Krynicy-Zdroju 2018

Budżet obywatelski Krynicy-Zdroju 2018

Środa, 22 marca 2017

Już po raz drugi mieszkańcy Krynicy-Zdroju mają możliwość partycypowania w wydatkowaniu puli pieniędzy z budżetu Gminy przeznaczonej na budżet obywatelski. Budżet obywatelski (BO) to środki pieniężne wyodrębnione w ramach budżetu Gminy Krynicy-Zdroju, przeznaczone na realizację zadań wybranych przez mieszkańców miasta, w trybie i na zasadach określonych Regulaminem Budżetu Obywatelskiego Krynicy-Zdroju na rok 2018.

więcej
Szkolenie przewodników turystycznych

Szkolenie przewodników turystycznych "Krynica. Na zdrowie!"

Piątek, 17 marca 2017

W miniony weekend (10-12.03.2017) na terenie Krynicy-Zdroju, Tylicza i Muszyny odbyło się szkolenie pt.: "Krynica. Na zdrowie!".Ponad 40 przewodników z całej Małopolski (i również spoza jej granic) aktualizowało swoją wiedzę o południu Sądecczyzny.

więcej
strony 1 2 3 4 5 6 7

GALERIAostatnio dodane zdjęcia

WAŻNE INFORMACJE

System Informacji Przestrzennej Kamery internetowe SPP ePUAP - załatw sprawę przez internet Moja Krynica - Profil na Facebook Gminny Program Rewitalizacji PRU Krynica Morska Trasy Rekreacyjne Baza aktów prawnych Konsultacje Społeczne Komisje Rady Miejskiej Biuletyn Informacyjny Patronaty Burmistrza Piszą do nas Sesje Rady Miejskiej Dziennik Ustaw Oświetlenie Monitor Polski ISO Alertownik Szlak Konfederatów Barskich