Strona jest w trakcie aktualizacji do nowej wersji. Za ewentualne utrudnienia w przeglądaniu treści, przepraszamy.

Przejdź do stopki

Wystawa fotografii Izabeli Ciesli-Lannoy

Kategoria: Wystawa
Lokalizacja: Galeria "Siedlisko"
Rozpoczęcie: 13.04.2022 09:00
Zakończenie: 13.05.2022 16:00


IZABELA CIESLA LANNOY  urodziła się 16 marca 1970 roku w Rzeszowie.

Uczęszczała do Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie gdzie studiowała rysunek, malarstwo i rzeźbe w drewnie. W roku 1991 ukończyła szkole jubilerska w Villeurbanne, Lyonie, we Francji. Od 1992 roku mieszka na Korsyce, gdzie otwiera swoja własną galerię sztuki „Athena” w Porto, również organizuje pierwsze międzynarodowe plenerowe spotkania malarskie.

Ze względu na swoją wielką pasję do sztuki fotograficznej, w roku 2012 zostaje asystentem „Reporter 18” ,gdzie zdobywa doświadczenie w renomowanym studiu fotograficznym w Ajaccio.

Przez 7 lat zajmuje się głównie portretem artystycznym, rodzinnym, aktem, fotografia reklamowa biżuterii, gastronomii itp. Pracuje również jako foto - reporter ślubny oraz okolicznościowy.

W paryskiej szkole ”Make up for Ever” utrzymuje dyplom makijażystki profesjonalnej do potrzeb fotografii, wówczas tworzy sesje zdjęciowe  - kreatywne portrety kobiet różnego wieku, skupiając się na interakcji, makijażu, stylizacji, aż do pokazania charakteru i wydobycia emocji osoby portretowanej. Ma w sobie duża ciekawość świata, dlatego liczne podróże w dzikie zakątki globu są motorem do przeżycia nowej przygody z aparatem fotograficznym. Podgląda otaczającą ja rzeczywistość –  przede wszystkim nature, dlatego tematem jej obecnych zdjęć jest przyroda.

Zdjęcia fauny, flory w ich pierwotnym otoczeniu, to fascynujące krajobrazy i makrofotografia – odkrycie niezauważalnych wszechświatów gołym okiem.

Izabela to osoba wrażliwa, swoje emocje wyraża również przez malarstwo sztalugowe, na lnie oraz kolażu. Tematem jej prac malarskich są portrety kobiet, wnętrza – klimaty oraz abstrakcje.

WERNISAZ 13 KWIETNIA 2022 godz. 16.00

Wystawy indywidualne

2007 exposition d'art contemporain – art shopping, Carrousel du Louvre -

Paris

2008 wystawa malarstwa w Live Galery - Paris

2009 wystawa malarstwa w Galery Mona Lisa - Paris

2020 wystawa malarstwa w La fleur de Peau - Ajaccio

Autor: krynica