Wakacyjny turniej piłki nożnej dla uczniów Szkół Podstawowych Krynica-Zdrój, 16.08.2019 r.

Wakacyjny turniej piłki nożnej dla uczniów Szkół Podstawowych

Krynica-Zdrój, 16.08.2019 r.

 

             Cztery zespoły wzięły udział w kolejnym wakacyjnym turnieju piłki nożnej dla dzieci, który na Orliku w Mochnaczce Wyżnej zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju.

            Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”, łącznie rozegrano sześć meczów, czas gry 2 x 10 minut. Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary, statuetkę dla MVP otrzymał Aleksander Hamarneh, nagrodę książkową dla najlepszego bramkarza dostał Julian Kormos, dodatkową nagrodę książkową otrzymał Krzysztof Potok.

            Na 20 sierpnia 2019 r. o godzinie 900 na stadionie piłkarskim w Krynicy-Zdroju zaplanowano turniej piłkarski dla dzieci, natomiast 21 sierpnia 2019 r. o godz. 900 planowane jest przeprowadzenie zawodów piłki nożnej dla młodzieży na Orliku w Mochnaczce Wyżnej.

 

Wyniki meczów

Nowa Zelandia – Sport CK II Kielce            0:3

Bramki: Przeździecki – 3.

 

Sport CK I Kielce – Chorwacja                    6:1

Bramki: Pająk – 5, Prusicki – 1 oraz Ogorzały M. – 1.

 

Nowa Zelandia – Sport CK I Kielce             1:0

Bramka: Potok J – 1.

 

Sport CK II Kielce – Chorwacja                   4:1

Bramki: Bysiak – 2, Strojny – 1, Hamarneh – 1 oraz Laskowski – 1.

 

Chorwacja – Nowa Zelandia                         4:5

Bramki: Ogorzały M. – 2, Kipiel – 1, Baut – 1 oraz Potok J. – 2, Kruczek – 2, Potok K. – 1

 

Sport CK II Kielce – Sport CK I Kielce       4:2

Bramki: Hamarneh – 2, Strojny – 1, Przeździecki – 1 oraz Zychalski – 1, Tutaj J. – 1.

 

Tabela turnieju

1. Sport CK II Kielce 9 punktów       11:3

2. Nowa Zelandia       6 punktów         6:7

3. Sport CK I Kielce  3 punkty           8:6

4. Chorwacja              0 punktów         6:15

 

Składy drużyn

Sport CK II Kielce: Julian Kormos, Maksymilian Bysiak, Aleksander Hamarneh, Patryk Przeździecki, Bartłomiej Rowiński, Paweł Strojny.

 

Nowa Zelandia: Jakub Potok, Wiktor Kruczek, Adrian Lubański, Krzysztof Potok, Łukasz Kipiel, Adrian Ogorzały, Adrian Nowak, Ksawery Baut.

Sport CK I Kielce: Kacper Tutaj, Jakub Tutaj, Kacper Zychalski, Szymon Pająk, Filip Prusiecki.

 

Chorwacja: Szymon Laskowski, Bartosz Baut, Łukasz Ferek, Adrian Dubel, Mateusz Kipiel, Michał Ogorzały, Szymon Pancerz, Filip Kamiński.

Tagi

GALERIA