PROMYK Czyrna

FERIE ZIMOWE W ŚWIETLICY "PROMYK" W CZYRNEJ


PONIEDZIAŁEK  30.01 - ZAJĘCIA PRZYRODNICZE-DOKARMIANIE PTAKÓW PODCZAS ZIMY:ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE,WYKONYWANIE KARMNIKÓW DLA PTAKÓW.ZAJĘCIA SPORTOWE I RELAKSACYJNE.ZAJĘCIA KOMPUTEROWE.


WTOREK 31.01 - WYJAZD Z DZIEĆMI NA LODOWISKO DO KRYNICY .WYJAZD Z CZYRNEJ O GODZ. 9.20.PO POWROCIE ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE .WYKONYWANIE BAŁWANKÓW Z MATERIAŁU,BIBUŁY I PAPIERU.

ŚRODA 1.02 WYJAZD Z DZIEĆMI DO KRYNICY DO KINA 3D NA FILM ANIMOWANY PT.BALERINA. WYJAZD Z CZYRNEJ O GODZ.8.20.

CZWARTEK 2.02  WYJAZD Z DZIEĆMI NA LODOWISKO DO KRYNICY.WYJAZD Z CZYRNEJ O GODZ.12.35.PO POWROCIE ZAJĘCIA W ŚWIETLICY,TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH.

PIĄTEK 3.02 WYJAZD Z DZIEĆMI DO KRYNICY NA LODOWISKO .WYJAZD Z CZYRNEJ O GODZ.12.35 PO POWROCIE ZAJĘCIA W ŚWIETLICY TURNIEJ BILARDA I TENISA STOŁOWEGO.

PONIEDZIAŁEK 6.02 ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE PT.ZIMOWE KRAJOBRAZY.TECHNIKA PRAC DOWOLNA.ZAJĘCIA KOMPUTEROWE GRY EDUKACYJNE.BEZPIECZNE PORUSZANIE SIĘ W SIECI. REDAGOWANIE PODSTAWOWYCH ZASAD KORZYSTANIA Z INTERNETU.PLAKAT GRUPOWY.

WTOREK 7.02 ZABAWY Z DZIEĆMI NA ŚNIEGU-ZJAZDY NA SANKACH,WORKACH,LEPIENIE BAŁWANA,BITWA NA ŚNIEGU.W ŚWIETLICY ZABAWY RELAKSACYJNE PRZY MUZYCE.

ŚRODA 8.02 WYJAZD Z DZIEĆMI DO KRYNICY NA SPEKTAKL EKOLOGICZNY ORAZ NA LODOWISKO. WYJAZD Z CZYRNEJ O GODZ.7.20.

CZWARTEK 9.02 - ZAJĘCIA SPORTOWE NA SALI GIMNASTYCZNEJ -ĆWICZENIA RELAKSUJĄCE.ZABAWY W DRUŻYNACH Z PIŁKĄ,SKAKANKĄ,KONKURENCJE SPORTOWE.ZABAWY INTEGRACYJNE.

PIĄTEK 10.02 ZAJĘCIA PLASTYCZNE PT.JAK SPĘDZIŁEM FERIE ZIMOWE.TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH,GRUPOWE UKŁADANIE PUZZLI,ŁAMIGŁÓWKI ZAPAŁCZANE,ZABAWY Z KARTKĄ I DŁUGOPISEM.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ŚWIETLICY NA ZAJĘCIA ,KTÓRE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W GODZ. OD 9- 14