WYDARZENIA - Archiwum

Wernisaż wystawy malarstwa, grafiki i fotografii Krynickiego Stowarzyszenia Twórców Galeria

Wernisaż wystawy malarstwa, grafiki i fotografii Krynickiego Stowarzyszenia Twórców Galeria "Pod Kasztanem"

Centrum Kultury w Krynicy–Zdroju zaprasza do Galerii Sztuki ‘Siedlisko” na wystawę malarstwa, grafiki  i fotografii artystów Krynickiego Stowarzyszenia Twórców Galeria „Pod Kasztanem” z cyklu Sztuka Lokalna. Krynickie Stowarzyszenie Twórców Galeria „Pod Kasztanem” istnieje od 1988 r. Na początku jako Oddział Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu z siedzibą w Krynicy-Zdroju. W 2009 nowopowstałe Stowarzyszenie przejęło historię oraz wszystkie osiągnięcia funkcjonującego wcześniej oddziału TPSP. Celem Stowarzyszenia jest promowanie środowiska twórczego; malarzy, rzeźbiarzy i poetów z Krynicy-Zdroju i całej Gminy. Za całokształt pracy na rzecz kultury Stowarzyszenie otrzymało od Starosty Nowosądeckiego „Srebrne Jabłko Sądeckie”, w 2013 r. zostało wyróżnione Statuetką „Złote Jabłko Sądeckie”. Kapituła Konkursu Marszałkowskiego „O Kryształ Soli” przyznała w kategorii „Kultura” wyróżnienie za inicjatywy podejmowane na rzecz innych. W 2008 r. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał Stowarzyszeniu Medal „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. W 2013 r. Burmistrz i Rada Miejska w Krynicy uhonorowali Stowarzyszenie „Złotym Herbem Krynicy”. Autorami prezentowanej w Galerii Sztuki Siedlisko wystawy są: Celina Kopacka, Barbara Włoszczyna, Małgorzata Machnikowska–Machnik, Małgorzata Piątkowska, Agata Broniszewska,  Leszek Zygmunt, Dariusz Morawski,  Krzysztof Mitręga, Anna Jabłońska Wernisaż  12.12.2019 godz.16.00 Galeria Sztuki Siedlisko Ul. Piłsudskiego 19, Krynica- Zdrój. Wystawa czynna do 30 stycznia 2020 r.

więcej
SPOTKAJ ŚW.MIKOŁAJA NA GÓRZE PARKOWEJ

SPOTKAJ ŚW.MIKOŁAJA NA GÓRZE PARKOWEJ

Zapraszamy do wspólnej zabawy ze Świętym Mikołajem na Górze Parkowej, w blasku 100 tysięcy światełek!   8 grudnia start o godz.14:00! W programie między innymi: ognisko, pieczenie kiełbasek, tańce, gry i konkursy z nagrodami, a wszystko przy radosnych, świątecznych dźwiękach muzyki!   godz.16:00  Św.Mikołaj dokona uroczystego rozświetlenia choinki!   Park Światła zaskoczy Was nowymi rzeźbami świetlnymi! W tym roku pojawi się ponad 6 metrowa fontanna, w której woda nieprzerwanie płynie i nigdy nie zamarza, czy też las iglastych drzewek, podkreślający parkowy charakter Góry Parkowej, a także imponującej wielkości brama, wprowadzająca do Parku Światła wprost z krynickiego deptaka!   W tym dniu, od godz.13:00 bilet na przejazd koleją góra-dół w cenie 1 zł, dla dzieci do 15 roku życia.   8 grudnia kolej kursuje do godz.18:00! Więcej informacji na stronie>>

więcej
ChillOut Vibes - Circus of Magic

ChillOut Vibes - Circus of Magic

ChillOut Vibes Circus of Magic to kolejne wydarzenie z serii ChillOut Vibes. Tym razem mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Andrzejki do nadzwyczajnego i unikalnego świata cyrku i magii. Klubowe dźwięki połączone z niesamowitym show pozwolą Wam stworzyć wspomnienia, które towarzyszyć Wam będą przez całe życie. Już 30 Listopada w malowniczej Krynicy Zdrój spodziewajcie się spektaklu jakiego jeszcze w Polsce nie było. Line up: DJ B DJ DUGI NUKEE B-ART. HEMIK Imprezie towarzyszyć będą: - Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami Pokazy cyrkowe na żywo - Najlepsza muzyka klubowa - Magiczny klimat - Niesamowita sceneria - Bary wraz ze strefą gastronomii.

więcej
strony 1 2 3 4 5 6 7