WYDARZENIA - Archiwum

Zaśpiewam Ci piosenkę - koncert tylko dla kobiet

Zaśpiewam Ci piosenkę - koncert tylko dla kobiet

Koncert złożony z najpiękniejszych piosenek francuskich (z repertuaru Charlesa Aznavoura, Jacques'a Brela, Gilberta Becaud'a, arii z operowych (m.in. "Nabucco"), musicalowych ("Katedra Notre Dame w Paryżu", "Człowiek z La Manchy" oraz piosenek autorskich. Jan Jakub Należyty – aktor estrady, piosenkarz, reżyser, autor tekstów piosenek i kilkunastu wystawionych i granych do dziś komedii teatralnych. Założyciel Krakowskiego Teatru Komedia. Pisał teksty dla Beaty Rybotyckiej, Ewy Błaszczyk, Zbigniewa Wodeckiego, Piotra Rubika i innych znakomitości polskiej estrady i teatru.    Więcej na https://janjakubnalezyty.pl/ Artyście towarzyszą muzycy: Dorota Wasilewska (na fortepianie), Robert Kuśmierski (na akordeonie) i Paweł Goleń (na kontrabasie)   KOBIETY - WSTĘP WOLNY MĘŻCZYŹNI - BILETY W CENIE 20 ZŁ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - WEJŚCIÓWKI DO ODEBRANIA W SEKRETARIACIE CENTRUM KULTURY W KRYNICY-ZDROJU OD PIĄTKU 21.02.2020 10 marca 2020 (wtorek) godz.: 19.00 SALA BALOWA w Starym Domu Zdrojowym

więcej

Splash Słotwiny Arena

Splash Słotwiny Arena

1 marca 2020

Splash to niesamowita impreza, odbywająca się  co roku w naszym ośrodku. Wyjątkowa impreza łącząca freestylowego ducha z zabawą i sportową rywalizacją. Splash Słotwiny Arena to nietypowe konkurencje i przeszkody. Zbudowany specjalnie na imprezę basen z wodą będzie służył uczestnikom do przejazdów i skoków oraz szaleństw z udziałem wody na śniegu.

W ramach Splasha, zostaną przygotowane nietypowe konkurencje narciarskie i snowboardowe oraz przeszkoda – specjalny basen wypełniony po brzegi wodą!

W trakcie zawodów odbędzie się kilka konkurencji – będzie wiele okazji by pokazać swój styl i umiejętności… nie tylko freestylowe, bo jak zawsze będzie liczył się szyk, wdzięk i klasa przejazdu.

Zapraszamy wszystkich miłośników – nie tylko dobrej zabawy, ale i prawdziwej jazdy – tej bowiem nie zabraknie. Podczas imprezy szykuje się masa atrakcji i konkursów, a nagrody są warte uwagi!

Więcej informacji na stronie organizatora>>

więcej
Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom

Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom

Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 29.02-1.03 2020 To już 5 edycja słynnego Banked Slalomu organizowanego przez Lib Tech i Quiksilver. Tym razem spotykamy się w Krynicy na stoku Słotwiny Arena gdzie powstanie piękny banked slalom czyli trasa pełna zakrętów, band i skoczni, aby najbardziej zajawieni snowboardziści mogli się wyszaleć. Zaczynamy w sobotę (29.02) rano kwalifikacjami. Następnie wieczorem słynne już losowanie nagród i afterparty do samego rana. Niedziela (01.03) to czas finału gdzie najlepsi zmierzą się ze sobą i powalczą o sponsoring Lib Techa i Quiksilvera, a także wiele innych wartościowych nagród. Oczywiście podczas imprezy będzie możliwość testu desek Lib Tech i Gnu, a także wiązań Bent Metal. Sprzęt będzie perfekcyjnie przygotowany, abyście mogli na nim walczyć o topowe lokaty Jak tradycja nakazuje zwycięzcami zostają najszybsi amatorzy (mężczyzna i kobieta). Ale jak zawsze prosi są mile widziani,by pokazać na jakim poziomie jest nasz krajowy snowboarding. Kategorie: Amator: W zawodach uczestniczyć mogą osoby zamieszkujące stale lub czasowo w Polsce i nieposiadające licencji zawodniczej PZN lub ISF – start w kategorii AMATOR. Pro: Dopuszcza się start zawodników posiadających licencje, lub byłych zawodników i kadrowiczów, jednakże ich start odbywa się w kategorii PRO Więcej informacji na stronie organizatora>>

więcej
strony 1 2 3 4 5 6 7