Archiwum wiadomości

Koncert Messe de Requiem

Koncert Messe de Requiem

Wtorek, 14 października 2014

Centrum Kultury oraz Parafia Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju serdecznie zapraszają na koncert Messe de Requiem w ramach jubileuszu X Krynickich Spotkań z Kulturą Chrześcijańską oraz I Rocznicy nawiedzenia Parafii Zdrojowej przez obraz Jezusa Miłosiernego.

więcej
Tysiące fanów na koncercie O.S.T.R.!

Tysiące fanów na koncercie O.S.T.R.!

Środa, 15 października 2014

W minioną sobotę (11 października), krynicki deptak okupowały tysiące sympatyków hip-hopowych brzmień. Ponad 3-godzinną imprezę zakończył występ łódzkiego rapera O.S.T.R., który porwał krynicką publiczność do wspaniałej zabawy. Podczas koncertu przeprowadzona została również zbiórka charytatywna na rzecz 2-letniego Maksymiliana Smolenia z Tylicza, który urodził się z wrodzą wadą dłoni. Dzięki niej na leczenie chłopca zostanie przekazane prawie 3 tysiące złotych.

więcej
„Zasłużeni i znani spoczywający na cmentarzu przy ul. Cmentarnej w Krynicy-Zdroju

„Zasłużeni i znani spoczywający na cmentarzu przy ul. Cmentarnej w Krynicy-Zdroju"

Piątek, 17 października 2014

To najnowsza pozycja wydawnicza zawierająca biogramy kryniczan i innych znanych osób, związanych z naszym miastem. Autorem książki jest Władysław Maternicki, który zebrał 116 biogramów zasłużonych osób spoczywających na krynickim cmentarzu. Wśród nich są przede wszystkim ludzie, którzy znacząco wpłynęli na rozwój Krynicy, m. in. Leon Nowotarski, Julian Zawadowski, Stefan Półchłopek, członkowie rodzin Nitribittów, Kmietowiczów, Dutkiewiczów, Mravincsicsów.

więcej
Centrum Kultury zaprasza na kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych

Centrum Kultury zaprasza na kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych

Wtorek, 28 października 2014

Już 5 listopada rozpocznie się kurs tańca towarzyskiego - "użytkowego" dla dorosłych! Instruktorem jest Tomasz Berkowicz, posiadający najwyższą krajową klasę taneczną "A"! Nasza propozycja jest skierowana do osób, które nie tylko chcą nauczyć się kroków tanecznych ale również poszukują sposobu na miłe spędzenie wolnego czasu. Serdecznie zapraszamy!!! Zapisy pod nr tel. 18 471-07-50

więcej
strony 1 2 3 4 5 6 7