Top Atrakcje 2021 - turystyczne hity lata!

Top Atrakcje 2021 to już dziesiąta edycja prestiżowego plebiscytu, w którym Użytkownicy popularnego portalu PolskieSzlaki.pl wybierają najlepsze atrakcje w Polsce czyli turystyczne hity tego lata! Wyniki rankingu polskich top atrakcji stają się wspaniałym pomysłem na letnie wyjazdy bliższe i dalsze. W eliminacjach pojawiło się 64 miejsc, a wśród nich zarówno popularne atrakcje chętnie odwiedzane przez turystów, jak i takie, które czekają na swe odkrycie. Każda natomiast warta jest uwagi!

Kategorie i terminy Top Atrakcji

Kategorie rankingu Top Atrakcje to: Nowości i odkrycia, Zamki i pałace, Parki Rozrywki, Rekreacja rodzinna (tu możecie zagłosować na wieżę widokową w Krynicy-Zdroju), Wysiłek i satysfakcja, Atrakcyjne miejscowości (tu również możecie zagłosować na Krynicę-Zdrój) oraz Atrakcje UNESCO w Polsce. Głosowanie trwa od 21 maja do 20 czerwca 2021. Ostatecznie wybranych zostanie 8 równorzędnych, najlepszych atrakcji w Polsce. Tak więc jeszcze przed wakacjami poznamy tegoroczne top atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja. Wybieraj top atrakcje 2021 na stronie: https://www.topatrakcje.pl

Organizatorem plebiscytu Top Atrakcje jest popularny portal podróżniczy https://www.polskieszlaki.pl, który od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Już od 16 lat tworzony jest przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. W sezonie portal notuje nawet 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym portal ma ponad 40.000 polubień, a na Instagramie 3.400 Obserwujących. Oferuje też bardzo prężne i przyjazne Forum oraz tysiące fotorelacji Krajtroterów.

Tagi