Otwarcie Sezonu Zimowego 2019/2020 w ośrodku Słotwiny Arena!

Otwarcie Sezonu Zimowego 2019/2020!

Piątek, 6 grudnia 2019 r., Słotwiny Arena

 

Szanowni Państwo,

Jesteśmy gotowi i zaczynamy. Zapraszamy do ośrodka Słotwiny Arena już od piątku –

6 grudnia w godzinach 8.00 - 21.00.

W Beskidzie Sądeckim aura sprzyja narciarzom, ruszamy, jako jedni z pierwszych w Polsce, armatki pracują pełną parą, a narciarze cieszą się pierwszymi szusami. Czas by oficjalnie otworzyć sezon zimowy!

Od 6 grudnia ośrodek będzie czynny od 8:00 do 21:00 z przerwą na ratrakowanie w godz. 16:00 – 18:00. Dla miłośników sportów zimowych udostępniona zostanie główna nartostrada. Ten sezon będzie wyjątkowy, bowiem narciarze będą mogli także spacerować po pierwszej w Polsce Wieży widokowej w koronach drzew (www.wiezawidokowa.pl). Warto wspomnieć, że Wieża widokowa to nie jedyna tegoroczna inwestycja. Ośrodek sfinalizował prace przy najnowocześniejszym w Polsce systemie naśnieżania firmy Technoalpin, dzięki czemu stacja w tym sezonie będzie w stanie naśnieżyć swoje trasy 2 razy szybciej, niż w ubiegłym roku.

Zapraszamy także do przedszkola i szkółki narciarskiej dzieci w wieku 3-16 lat na 5-cio dniowe, zorganizowane, grupowe szkolenia narciarskie, które pozwolą im nie tylko podnieść swoje umiejętności lecz także poznać grupę rówieśników i stworzyć z nimi niezapomniane przeżycia zimowe.

Mamy też miłą niespodziankę!

KARNET NA NARTY GRATIS

Wystarczy zarezerwować nocleg w wybranych hotelach lub pensjonatach biorących udział w programie: www.freeskihotele.pl – a karnet na nasz stok jest GRATIS!!! FreeSKI trwa do 20 grudnia i od końca ferii zimowych do momentu zamknięcia wyciągów.

 

Sezon zapowiada się wspaniale – korzystajcie z pogody narciarskiej.

Nuda się nie uda!

Kontakt:

Grzegorz Lenartowicz

Słotwiny Arena

ul. Słotwińska 51A

33-380 Krynica Zdrój

e-mail: marketing@slotwinyarena.pl

tel. 512 409 801

Nasze strony www:

www.slotwinyarena.pl

www.freeskihotele.pl

www.wiezawidokowa.pl

Tagi

GALERIA