Festiwal Piękna 2018

W piątek 7 grudnia wystartuje Festiwal Piękna 2018. Przez trzy dni na scenie w Krynicy-Zdroju zaprezentują się piękne kobiety i przystojni mężczyźni z całego świata.

7 grudnia podziwiać będziemy blisko 80 pięknych kobiet z najodleglejszych krajów świata, które powalczą o tytuł Miss Supranational 2018. Polskę reprezentować będzie Magdalena Bieńkowska Miss Polski 2015.

Sobotę w walce o tytuł Mister Supranational scenę przejmą panowie z 40 krajów. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2017 Jakub Kucner. Mister Polski reprezentował Polskę w konkursie Mister Global, który odbył się w lipcu w Singapurze. Dotarł do finału, zdobywając tytuł drugiego Wicemistera Global 2018.

W niedziele poznamy najpiękniejszą Polkę 2018 roku, do finałowego konkursu w Krynicy-Zdroju przystąpi 28 najpiękniejszych, wybór będzie niezwykle trudny!
Na scenie nie zabraknie gwiazd muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, na scenie wystąpią również Electric Girls, Mateusz Łopaciuk - zwycięzca "Śpiewajmy razem. All Togehter Now", Anna Karwan, Mateusz Ziółko oraz Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu "Przyjaciółki"

Galę finałową Miss Polski 2018 poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

Miss Supranational oraz Miss Polski będziemy mogli obejrzeć w telewizji Polsat o godzinie 20:05

Bilety Miss Supranational
Bilety Mister Supranational
Bilety Miss Polski

Tagi