DZIEŃ DZIECKA W KLUBIE MUKS MINERALNI

Nasze sportowe dzieci świętowały już dzień wcześniej wraz z rodzicami na świeżym powietrzu zarówno na orliku na ul. Czarny Potok, jak i w późniejszych godzinach w Ośrodku Wypoczynkowym Gromada w Krynicy-Zdroju. Z uwagi na to, iż z dnia na dzień przybywa nam nowych piłkarzy w klubie to wszelkie zabawy oraz poczęstunek został zrealizowany na bardzo dużej przestrzeni, za co serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Wietecha.

Jak wiadomo wszelkie treningi, sparingi oraz turnieje nie zostały wpisane tego dnia, ale jak przystało na prawdziwych sportowców nie obyło się bez mnóstwa zabaw i konkurencji, które wywołały naprawdę sporo śmiechu zarówno najmłodszych uczestników, jak i również rodziców.

Piłkarze oraz nasza piłkarka zostali podzieleni na 5 zespołów, które od najstarszego do najmłodszego rocznika dzielnie ze sobą współpracowały i z uśmiechem na twarzy szalały w przygotowanych konkurencjach. Slalomy, skoki w workach, biegi z ringo, czołgania oraz mnóstwo innych konkurencji przebiegała bardzo sprawnie i sprawiało mnóstwo radości wszystkich dzieci. Po ponad godzinnym szaleństwie przyszła pora na gorącą kiełbaskę z grilla oraz pyszne ciasta, które przygotowały nasze piłkarskie mamy, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Uwieńczeniem Dnia Dziecka było wręczenie dla każdego zawodnika MUKS MINERALNI prezentu, jakim był klubowy bidon oraz koszulki reprezentacyjne, które zostały zasponsorowane dla wszystkich dzieci przez Zarząd Spółdzielni Pracy Muszynianka, za co z całego serca dziękujemy w imieniu własnym oraz dzieci.

Muszynianka jak wiadomo przyciąga już nie tylko magnezem, ale i również sportowymi Mineralnymi, którzy prezentują się w nich niezwykle profesjonalnie.

Bogactwem życia są dzieci! Bogactwem ziemi jest woda! Bogactwem świata jest szczęście! Bogactwem Mineralnych jest piłka nożna! Wszyscy razem!

DZIEŃ DZIECKA – MUKS MINERALNI – MNÓSTWO ZABAWY – BIDONY – ZARZĄD SPÓŁDZIELNI PRACY MUSZYNIANKA – DZIĘKUJEMY!

/Sylwia Chmielowska/

Tagi

GALERIA