Aktualności

RSS
Długi weekend na Słotwinach Arena

Długi weekend na Słotwinach Arena

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Kolej krzesełkowa od 10.00 do 17.00. Plener Disco - imprezy w sobotę i poniedziałek od 19.00 do 23.00. (wejście gratis, gra Dj Becket) Słodki Bar i restaurację. Plac zabaw z dmuchaną ścianką wspinaczkową za darmo.

więcej
Dzień Ratownika Górskiego

Dzień Ratownika Górskiego

Czwartek, 3 sierpnia 2017

W dniach 05-06 sierpnia br., w Krynicy-Zdroju odbędzie się impreza charytatywna „Dzień Ratownika Górskiego”, której organizatorem jest Fundacja GOPR. Impreza ma na celu przybliżenie pracy Ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, jak również promocję zasad bezpiecznego przebywania i poruszania się w terenie górskim.

więcej
Krynica-Zdrój wzbogaci się o ponad 27mln zł!

Krynica-Zdrój wzbogaci się o ponad 27mln zł!

Wtorek, 4 kwietnia 2017

Zarząd Województwa Małopolskiego podał wyniki wyboru projektów do dofinansowania w ramach Działania 6.3 Rozwój wewnętrznych potencjałów regionu, Poddziałanie 6.3.2 Wsparcie miejscowości uzdrowiskowych.

więcej
Krynica Źródłem Kultury: Finał!

Krynica Źródłem Kultury: Finał!

Wtorek, 28 lutego 2017

W ostatni weekend zakończył się trzeci zimowy cykl wydarzeń „Krynica Źródłem Kultury”, który po raz kolejny okazał się ogromnym sukcesem. W trakcie 6 weekendów Pijalnię Główną odwiedziło prawie 20 tysięcy fanów polskiej muzyki z każdego zakątka kraju. Bilety wyprzedawały się w kilka dni, a z koncertu na koncert Pijalnia wypełniała się po brzegi.

więcej
strony 1 2 3 4 5 6 7