Aktualności

RSS
MINERALNI NA PODIUM

MINERALNI NA PODIUM

Wtorek, 15 stycznia 2019

Bardzo dobrze w ten weekend zaprezentowali się Mineralni z rocznika 2011, 2010 i 2008. W piątek rocznik 2011 zajął bardzo dobre 4 miejsce w finałach wojewódzkich w Krakowie, natomiast dziś pozostali zawodnicy zagrali turniej w Brunarach, gdzie uplasowali się na 5 miejscu.

więcej
List otwarty do Klubów Hokejowych i Mieszkańców Gminy

List otwarty do Klubów Hokejowych i Mieszkańców Gminy

Czwartek, 6 grudnia 2018

Szanowni Państwo, Realizując zapowiedzi składane w kampanii wyborczej rozpoczynam działania zmierzające do ustabilizowania sytuacji krynickiego hokeja. Działania mają na celu zapewnienie stabilizacji organizacyjnej i finansowej by klub hokejowy KTH stał się znowu liczącym podmiotem w walce o najwyższe laury sportowe.

więcej
Reprezentacyjne gole

Reprezentacyjne gole

Czwartek, 15 listopada 2018

Trzech młodych krynickich hokeistów, wychowanków KTH - Paweł Zygmunt, Damian Tyczyński i Patryk Gosztyła - z Reprezentacją Polski do lat 20 uczestniczyło w międzynarodowym turnieju, który w dniach 9-11 listopada 2018 r. odbywał się w ukraińskim mieście Biała Cerkiew.

więcej
Mecz dla Norberta

Mecz dla Norberta

Środa, 19 września 2018

Szczytny cel towarzyszył hokejowemu meczowi rozegranemu na tafli krynickiego lodowiska w niedzielne popołudnie. Reprezentacja Artystów Polskich stanęła naprzeciw drużyny krynickich hokeistów wspieranych przez przyjaciół i kibiców, by wspólnie powalczyć o zdrowie dla Norberta. Dochód z tego spotkania przeznaczony zostanie na pomoc w sfinansowaniu immunoterapii dwunastolatka.

więcej
strony 1 2 3 4 5 6 7