Opis:

SPŁYW POPRADEM PONTONAMI Z FABRYKĄ ENDORFINY - AKTYWNY WYPOCZYNEK, REKREACJA, BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT

 
Spływ pontonami Doliną Popradu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Będąc w regionie Krynicy-Zdroju, Muszyny, Tylicza czy Żegiestowa warto skorzystać z tej atrakcji.
 
 

Więcej informacji:

Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, spływ pontonami, jest przeznaczony właściwie dla każdego! Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. Najmłodszym uczestnikiem spływu pontonami z Fabryką Endorfiny był 4-miesięczny bobas, leżący wygodnie w nosidełku, z uśmiechniętą mamą obok :-). W stabilnych i niewywrotnych pontonach łatwo jest się zrelaksować, podziwiać widoki czy fotografować zwierzęta żyjące w Popradzie - głównie ptactwo (czapla siwa, czarny bocian, kaczki, mewy).
 
Konstrukcja naszych, raftingowych, pontonów jest gwarantem bezpieczeństwa także podczas przepływu bystrzynami, czyli miejscami szybszego nurtu rzeki, gdzie pontonem pobuja trochę mocniej.
 
Jednym słowem... Spływ pontonowy Popradem to wspaniałe urozmaicenie urlopu, wyjazdu rodzinnego, spotkania przyjaciół, pobytu w sanatorium czy spotkania firmowego.

ORGANIZACJA SPŁYWU PONTONAMI


Zajmujemy się organizacją spływów pontonami od A do Z, tak, by Tobie i Twojej rodzinie lub znajomym pozostała już tylko przyjemność i relaks. Jedyne co trzeba zrobić to...

...KONTAKT

Telefonicznie, pod numerem: 660-313-091
To najlepszy i najszybszy sposób, by zdobyć wyczerpujące informacje oraz bezpośrednio uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.
Mailowo - biuro@fabrykaendorfiny.pl
W tym przypadku prosimy o kontakt na co najmniej dobę przed planowanym spływem.


MIEJSCE SPOTKANIA

Spotykamy się w Muszynie, na parkingu przy Alei Zdrojowej, niedaleko kompleksu basenów. Tam zostawiacie swój samochód.

Od tego momentu Waszą ekipą, zajmują się nasi instrutkorzy. Następny etap, który pokonujemy już wspólnie to wyposażenie w sprzęt oraz przeszkolenie. Po spływie odwozimy Państwa spowrotem ma miejsce spotkania.

Więcej informacji na temat spływu: SPŁYW PONTONOWY POPRADEM lub http://www.splywypopradem.pl/

 

PROMOCJE FABRYKI ENDORFINY

Korzystając z naszego spływu zysują Państwo zniżki na inne atrakcje FABRYKI ENDORFINY - WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PROMOCJI FABRYKI ENDORFINY!

 

Położenie:

GALERIA