Opis:

Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój gwarantuje luksusowy pobyt w komfortowych pokojach z widokiem na malownicze góry Beskidu Sądeckiego. Gościom zapewniamy wypoczynek w stylowych pokojach i apartamentach, za oknami których rozciąga się Jaworzyna Krynicka - najpiękniejsze pasmo górskie Beskidu.

Więcej informacji:

Wnętrza naszego Hotelu Spa wyposażone są we wszystkie udogodnienia potrzebne do niezmąconego niczym relaksu. Wysokiej jakości, dyskretna obsługa i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości to nasze priorytety. Luksusowy Hotel Spa, góry i piękno przyrody oraz szeroki wachlarz zabiegów dopasowanych do potrzeb gości sprawiają, że relaks w Krynicy staje się czymś niezapomnianym.

Nasz Hotel gwarantuje luksusowy pobyt w komfortowych pokojach z widokiem na pasmo Jaworzyny. Gościom zapewniamy wypoczynek w pokojach i apartamentach wyposażonych we wszystko, co jest potrzebne do idealnego relaksu. Wysokiej jakości, dyskretna obsługa i wychodzenie naprzeciw potrzebom Gości to nasze priorytety.

Dr Irena Eris Krynica Zdrój to kwintesencja luksusu i holistycznej pielęgnacji duszy oraz ciała. To także hotel spa w górach – nasi Goście mogą schować się przed codziennym zgiełkiem i zanurzyć w wyjątkowej atmosferze ekskluzywnego wypoczynku. Dodatkowo – w zasięgu Ich ręki pozostają wszystkie najpiękniejsze zabytki i pełne uroku górskie szlaki legendarnego uzdrowiska. Zapraszamy do odkrywania i podziwiania Krynicy dotąd nieznanej.

Niezależnie od tego, czy Goście przyjeżdżają indywidualnie, czy z rodzinami – zawsze poczują gościnną atmosferę i najwyższą jakość naszej opieki!

Oferta:

Zapraszamy do skorzystania z oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris.

Polecamy bogatą ofertę pakietową, szczegóły na stronie http://www.drirenaerisspa.pl/krynica-zdroj/ceny-i-pakiety

Udogodnienia, zasady, inne...

  • Gastronomia

    Pyszne dania a'la carte a także kuchnia tajska

  • SPA - Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

    zabiegi kosmetyczne, masaże relaksacyjne, orientalne, zabiegi na ciało, fryzjer, manucire, pedicure,

Położenie:

GALERIA