Informacja dla przedsiębiorców dotycząca wpisów w CEIDG

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba podjął decyzje, aby zastosować nadzwyczajne środki w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa - od 16 marca br. Urząd Miejski oraz miejskie instytucje ograniczają bezpośrednią obsługę interesantów. Urząd pracuje normalnie, jednak należy odłożyć w czasie osobistą wizytę gdy sprawa nie wymaga natychmiastowego kontaktu.

Natomiast w przypadkach niecierpiących zwłoki prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny z konkretnym wydziałem lub jednostką i ustalenie terminu wizyty z biurem lub wydziałem, do którego zamierzają się Państwo wybrać. Szczegółowy wykaz telefonów w urzędzie znajduje się na stronie internetowej>>

Stanowisko ds. ewidencji działalności gospodarczej 

Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju informuje, że w przypadku spraw związanych z działalnością gospodarczą (wpis, zmiana, zawieszenie, wznowienie, wykreślenie) zaleca się przedsiębiorcom składanie wniosku CEIDG-1 w formie elektronicznej poprzez stronę www.ceidg.gov.pl

Jeżeli masz Profil Zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny możesz założyć firmę przez Internet.

Jeżeli nie masz Profilu Zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego możesz wypełnić wniosek roboczy elektronicznie i podpisać go w ciągu 7 dni w każdym urzędzie gminy lub miasta.
Prosimy nie stawiać się w biurze ewidencji działalności gospodarczej bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego pod nr  18 4725513.

Posunięcia te służą zachowaniu bezpieczeństwa epidemiologicznego – chodzi o to, aby zminimalizować ryzyko i nie dopuścić do sytuacji, gdy w urzędowych budynkach w jednym czasie gromadzi się dużo klientów.

Tagi