Aktualności

Środa, 13 listopada 2019

Kolejne medale dla zawodników Arcusa

Tym razem podczas Międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA, który odbył się 9.11.2019r w Bełżycach wystartowało blisko 150 kadetów z 26 klubów Polski, Czech i Słowacji. W zawodach wystartowała czołówka polskich i zagranicznych zawodników. Piątka zawodników Krynickiego klubu przywiozła łącznie 4 medale: 1 złoty, jeden srebrny i 2 brązowe. Na najwyższym stopniu podium stanął tegoroczny Mistrz Polski Bartłomiej Horoszko uczeń 7 klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Krynicy. Drugie miejsce wywalczyła Weronika Zaprzałka. Brązowe medale zdobyli: Piotr Domiter oraz Wiktoria Hojniak.

Już w przyszły weekend w Koszycach wystartują nasi najmłodsi zawodnicy, a za niespełna 3 tygodnie start w Pucharze Polski w Olsztynie.