Aktualności

Środa, 11 września 2019

„TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” - konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego – rozpoczynamy głosowanie!

Komisja konkursowa zweryfikowała wszystkie zgłoszone kandydatury i już od dziś można głosować na swoich faworytów w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski! Głosowanie online zajmie Wam tylko chwilę, a pozwoli wyłonić prawdziwe, turystyczne skarby Małopolski! 

Zachęcamy do oddania swojego głosu na Krynicę-Zdrój w kategorii: Miejsce z klimatem – miejscowość / gmina turystyczna (Gmina Krynica-Zdrój), Unikatowa atrakcja turystyczna (Muzeum zabawek w Krynicy-Zdroju, Wieża widokowa wraz ze ścieżką dydaktyczną w koronach drzew), W gościnie – obiekt gastronomiczny (Karczma Cichy Kącik)

Jak można to zrobić?
To bardzo proste!  


Wejdź na stronę
Oddaj swój głos
Podaj adres e-mail
Potwierdź oddany głos w e-mailu zwrotnym!  


Pamiętaj, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który otrzymasz na Twój adres e-mail - dzięki temu Twój głos trafi tam, gdzie trzeba i zostanie policzony.

Już w październiku poznamy zwycięzców konkursu! 

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Wszystkie informacje dostępne są pod adresem konkurs.visitmalopolska.pl

 

Wszystkich Państwa prosimy o rozpowszechnianie informacji o II etapie konkursu Turystyczne Skarby Małopolski swoimi kanałami informacyjnymi (strona, facebook).

Dziękujemy!