Z życia MUKS Mineralni

I miejsce Mineralnych na III Turnieju Mikołajkowym w Krynicy-Zdrój

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna trenera Artura Mazura na turnieju mikołajkowym rozgrywanym w Krynicy- Zdrój.

Do rozgrywek przystąpiło 7 zespołów. Mecze rozgrywane były każdy z każdym po 13 min.

Trener do turnieju wystawił dwie swoje drużyny. Rocznik 2009 i rocznik 2010, który pomimo braków kadrowych i dzień wcześniej rozgrywanego turnieju w Gorlicach zaprezentował się bardzo dobrze. 
Pierwsze trzy miejsca przypadły w udziale: 
1 Mineralni Krynica I
2 Halny Kamienica
3 AP Proszowianka

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy medal a za trzy pierwsze miejsca dodatkowo wręczane były puchary.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Proszowianki Oskar Kukula, najlepszym bramkarzem Michał Sekuła z Mineralnych II a MVP turnieju Jan Korzeniowski Mineralni I.

Dziękujemy bardzo za użyczenie sali przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Krynicy -Zdroju, Pani Dyrektor BOŻENIE SMOROŃ-KOWALCZYK i Panu JAROSŁAWOWI WORCHACZOWI. Dzięki ich pomocy i dobrej woli Mineralni mają przez zimę gdzie trenować.

Także duże podziękowania dla Pana LUCJANA SEKUŁY, który co turniej zaopatruje nas w przepyszne ciastka i drożdżówki.
Rodzicom za pomoc w organizacji i przede wszystkim w kibicowaniu swoich pociech.

W grudniu kolejne dwa turnieje. Tym razem dla rocznika 2010 i 2011.


SEREKCUP 2010

Mineralni z rocznika 2010 wybrali się do Gorlic na turniej Aserekcup.

Turniej na bardzo dobrym poziomie sportowym oraz organizacyjnym. Dużo gry, pięknych bramek i walki na boisku.

Mineralni ostatecznie zajęli 9 miejsce. Gra dużo lepsza niż końcowe miejsce w tabeli. Mecze remisowane lub przegrywane jedną bramką. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za uczestnictwo z dziećmi w turnieju i za super głośny doping. Dużo to dla nich znaczy.

W najbliższy weekend roczniki 2011, 2010 i 2009 wyjeżdżają na turnieje, a do końca roku 2018 czeka nas jeszcze kilka świetnych turniej. Począwszy od rocznika 2012/13 aż do rocznika 2007.


II TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

Rocznik 2012 rozpoczął inaugurację cyklu turniejów mikołajkowych.

Na parkiecie oprócz Mineralnych (2 zespoły) pojawiły się takie drużyny jak Sandecja (2 zespoły), Glinik Gorlice, Kolejarz Stróże.

Graliśmy systemem każdy z każdym. Wszystkie drużyny rozegrały po 5 meczy. Dużo gry, dobrej zabawy, a przede wszystkim zaangażowania na boisku pozwoliło na strzelenie dużej ilości bramek.

Dzisiaj nie było klasyfikacji. Wszystkie drużyny zajęły pierwsze miejsce. Dodatkowo każda drużyna otrzymała puchar i medal.


I miejsce Mineralnych na Turnieju Dragon Piast 2018 w Skawinie

W miejscowości Skawina drużyna Mineralnych z rocznika 2007/2008 wzięła udział w piłkarskich rozgrywkach, gdzie do walki o miejsce na podium wzięło udział 8 drużyn.

System meczowy rozgrywał się w dwóch poszczególnych grupach, w której do półfinału zakwalifikowały się dwa najlepsze zespoły z każdej z grup.

Mineralni w swojej grupie rozegrali następujące mecze:
- Mineralni /TPS Skawina - 7:0
- Mineralni / Dream Team Bochnia - 1:0 
- Mineralni / KS Zakopane - 0:1

Po trzech spotkaniach awansowaliśmy z drugiego miejsca do rozgrywek półfinałowych, gdzie zmierzyliśmy się z gospodarzem turnieju Piast Skawina. Wynik zakończył się ostatecznie wygraną naszych chłopaków 2:1, co ostatecznie zaprowadziło nas do wielkiego finału z drużyną z Zakopanego.

Mineralni pod skrzydłami trenera Łukasza Myśliwca ambitnie i z pełnym profesjonalizmem podeszli do finałowego meczu. Wygrali 4:1 i tym samym zrewanżowali się za przegrany mecz w grupie.

I miejsce w całym turnieju i dodatkowo nagroda indywidualna dla najlepszego bramkarza została przekazana dla naszego zawodnika Rafała Jędrzejka, za co również należą się wielkie brawa.


V DĄBROWSKA DĘBOWA JESIEŃ

Mineralni nie zwalniają tempa. Po roczniku 2009 i 2010 tym razem przyszło zmierzyć się rocznikowi 2011 na turnieju W Dąbrowie Tarnowskiej.

Dużo gry, ciekawych akcji i pięknych bramek. Nasi najmłodsi piłkarze z turnieju na turniej prezentują się coraz lepiej. Trenujemy, gramy i zbieramy doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.

Gratulujemy dobrego występu.

Źródło: MUKS Mineralni

Tagi

GALERIA