Znajdź nas: Kamera online
Punkt Obsługi Przedsiębiorców
 

» Hotele

Baza noclegowa

Baza hotelarska w Krynicy-Zdroju wg ewidencji gminnej i wojewódzkiej
W przypadku jakichkolwiek zmian lub uwag prosimy o kontakt:
e-mail: umkrynica@op.pl
tel. 018/ 472-55-14, 018/ 472-55-12


Hotele

Hotele
1 Hotel Czarny Potok Resort & SPA**** 500 miejsc
ul. Czarny Potok 65 

Tel.: 18 530 30 00 resort@czarnypotok.com  www.czarnypotok.com

2 KRYNICA**** 320 miejsc
ul. Park. Sportowy 3,  tel.  18 473 71 00  recepcja@hotelkrynica.eu http://www.hotelkrynica.eu/
3 PEGAZ **** 94 miejsc
Krynica-Zdrój, ul. Czarny Potok 28   tel. 18 477 76 40, recepcja@hotelpegaz.eu www.hotelpegaz.eu
4 PREZYDENT***** 179 miejsc
ul. Nowotarskiego 3, tel. 18 473 65 00 sekretariat@hotelprezydent.com http://www.hotelprezydent.com
5 SPA dr Irena ERIS **** 109 miejsc
Krynica-Zdrój, ul. Czarny Potok 30 tel. 18 472 35 00, krynica@drirenaerisspa.com, http://www.hotelspa.pl/krynica
6 Grant*** 30 miejsc
ul. Kościuszki 36A, 33-380 Krynica-Zdrój tel. 18 471 60 60, hotel@hotelgrant.com.pl www.hotelgrant.com.pl
7 Jaworzyna Krynicka*** 70 miejsc
Krynica-Zdrój, ul. Czarny Potok 75 tel. 18 473 66 10 hotel@jaworzynakrynicka.pl  http://www.jaworzynakrynicka.pl/uslugi/hotel-jaworzyna-krynicka/
8 MERCURE KRYNICA-ZDRÓJ RESORT&SPA*** 200 miejsc
Krynica-Zdrój, ul. Leśna 1  tel.: 18 471 28 75 rezerwacja@mercurekrynica.pl http://www.mercurekrynica.pl/
9 SAOL *** 65 miejsc
Krynica-Zdrój, ul. Zdrojowa 16 tel. 18 471 58 58, recepcja@hotelsaol.pl http://www.hotelsaol.pl
10 Stefania *** 20 miejsc
33-380 Krynica-Zdrój, ul. Piłsudskiego 13 tel. 18 472 51 10, fax. 18 472 51 23 recepcja@hotelstefania.pl www.hotelstefania.pl
11 Wysoka *** 27 miejsc
Krynica-Zdrój, ul. Polna 2 tel. 18 471 58 92,wysoka@wysoka.com http://www.wysoka.com
12 RAPSODIA ** 53 miejsc
Krynica-Zdrój, ul. Ebersa 5 tel. 18 471 27 85,hotelrapsodia@poczta.onet.pl http://www.hotelrapsodia.pl
13 Kaprys** 34 miejsca
33-380 Krynica-Zdrój, ul. Pułaskiego 12 tel. 18 471 55 52, www.kapryskrynica.obitur.pl
14 Orlik**** 34 miejsca

33-380 Krynica-Zdrój, ul.Kościuszki 9

tel. 18 533 03 75 orlik@krynica.pl  www.hotelorlik.pl